Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
össze vesztünk barátnőmmel,megharagudott rám mert nem foglalkoztam vele eleget. 2 év után.. aztán most 2 hete szinte semmit nem beszéltünk normálisan,vannak pillanatok mikor egy kicsit érzem hogy szeret és normális velem,de sokszor trágárkodik,persze fb. beszélgetésekbe, a takarodj a g*cibe, meg ilyenek h kopj le , ezek a legtöbbször használt kifejezései.nagyon szerettük egymást 2éven át,én megőrülök nélküle, mit kellene tennem?vajon rá jön hogy hiányzom neki és keresni fog még valamikor? 17éves még ,én vagyok az első szerelme. mit tegyek? valaki volt már hasonló helyzetben? idegileg nem bírom már, és nem vagyok hozzá szokva ahhoz sem, hogy akár fél napig ne beszéljünk, mert ezelőtt mindig beszéltünk amikor csak tudtunk.

2014. jan. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami nem megy,azt ne erőltessük.Ne kapaszkodj egy olyan kapcsolatba,ami már tönkre ment,mert csak kikészítitek egymást.Tudom,most milyen nehéz neked,de hidd el,megváltozik az életed,ha végre elengeded ezt a csajt,és pozitív irányban.Elvégre már láthatóan nem tisztel,nem becsül,nem is szeret annyira.Így nem érdemes maradnod.
2014. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. tudom, hogy igy kellene tennem.de fiatal még nagyon, haragszik most, ideges és az anyja ellenem beszélte.de talán ha 1 picit rá tudom venni magamat, hogy úgy mond ne 'zaklassam' akkor talán rá jön hogy hiányzom neki és újra felkeres. nem lehetséges ez?:/
2014. jan. 18. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!