Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelőtlenség fontos döntésekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlenség fontos döntésekben pénzfeldobással dönteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudja mit csináljon mindig azt mondom dobjon fel egy pénzt. Miközben esik le úgyis tudni fogja melyik döntést szeretné jobban és azt kell választani Én ezt ugyanúgy alkalmazom arra is hogy most együtt maradjak-e a barátommal vagy sem mint abban hogy megvegyem-e a csokit a boltban. Felelőtlenség lenne?
2014. jan. 18. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8.
2014. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
De akkor tényleg arra figyelj hogy mikor feldobod melyiknek szurkolsz jobban... ha a másik jön ki akkor ne válaszd azt...
2014. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

öh, nem kéne azt gondolni, hogy a facebookos idézetek igazak.. mert az esetek többségében a hangzatosság megelőzi az értelmet

ahogy ebben az esetben is.. ez a szöveg hülyeség! csupán arra jó, hogy tudod, hogy pár másodperc múlva egy döntéssel kell előállni, úgyhogy gyorsan döntesz


én inkább azt javaslom, hogy a barátoddal beszélj, ne érmékkel szórakozz...

2014. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig bevált. Szerintem olyan nincs is alapból hogy az ember nem tudja mit csináljon. Csak magának sem meri bevallani. És ha gyors döntésre kényszerül akkor tudja hogy mit akar igazából. De ez csak személyes vélemény
2014. jan. 18. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem amit mondassz. A pénzfeldobás előtt nem tudod melyiket akarod igazából. Mikor feldobod választanod kell, hogy a fej/íráshoz melyik lehetőséget rendeled és mikor földet ér és meglátod, hogy mi a "végeredmény" akkor kiderül, hogy abban a pillanatban úgy érzed-e, hogy az adott dolog tényleg az-e amit te szeretnél. Ha az akkor 1 pillanat alatt továbblépsz, meghoztad a döntést és kész, ha nem az akkor legbelül mintha egy ütést éreznél, hogy "ez jött ki" akkor e szerint kell cselekedni, de mégsincs ínyedre, mert már megvolt az érzés is, hogy nem ezt vártad.


Tulajdonképpen ez egy megerősítés szerintem. Lehet, hogy bejön gyakran, de szerintem a nagyon fontos döntéseket át kell gondolni és nem mindig aszerint cselekedni amit érzel, mert nem feltétlen az a helyes.

2014. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam dönteni, de tudd, hogy ez mindig az a döntés, amit a szíved akar, nem pedig az, aminek értelme is van! :D

És még egy hasonló módszer: ha feldobod, és nem az jön ki, amit vártál, ezért még utána feldobod egy csomószor... na az is hasonlóan árulkodó. :)

2014. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!