Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves férfiként komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves férfiként komoly kapcsolat egy 16 éves lánnyal? Bevállalnátok? Működne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10 év kül?Az sztem nagyon sok...
2014. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 gyerek.
2014. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én ismerek olyat, aki 16 éves lány, és 29 éves férfival van együtt (több hónapja). Nem korfüggő a szerelem, más kérdés, hogy a lány szülei hogy állnak hozzá, esetleg a te ismerőseid mennyire tolerálják ezt.

Vannak érettebb fiatalok, szóval szerintem ezen nem múlik.

2014. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párom 26 volt amikor összejöttünk, én 17. A mai napig együtt vagyunk, lassan 7 éve ;) Ha érett a csaj (gondolkozásban), nem csak annak néz ki akkor működhet.
2014. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, iszonyat éretlenek...

Köztünk 8 év volt, 24-16 hosszú történet, de már bánok mindent :(


Érettnek tűnt, ragyogtak a szemei amikor meglátott, de miután elmúlt a rózsaszín köd, egyből arcon csapott a valóság, nagyon gyerek... Egy hirtelen fellángolás miatt hagyott el, ők még ilyenek ebben a korban. Persze 1000ből van egy kivétel, de ritka mint a fehér holló :)

Ilyen korú lányokkal nem lehet hosszú távra tervezni :)

2014. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok.
2014. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legalább még őszintén nyög a csaj.
2014. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be, sőt, szégyellném magamat, hogy csak egy 16 évesnek kellek.
2014. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fura... Nekem a 26-27 éves ismerőseim, szinte mind most házasodik, tehát nem tini fruskákat kerget a gimiből..

Attól meg működhet,


de egyszerűen én nem tudom,hogy egy velem egyidős férfi hogy tud olyan nőként tekinteni, egy 16 éves lányra, akit egyenragú partnerként, is tudna kezelni

Mert az, hogy nőnek néz ki, feszes idomokkal és szexuálisan vonza, az megint más..


És nem a 10 évvel van bajom!!!

2014. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
van ismerősöm (lány) aki 16 éves és mahd nem 20 év korkülömbség van közte és a csávó közt és jol meg vannak szal szentem a kor nem számít
2014. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!