Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket tudnátok adni, hogy ne hisztizzek a barátomnak? Fiúk, meddig viselitek el a gyakori hisztizést?

Figyelt kérdés
Nagyon hajlamos vagyok arra, hogy facebookon hisztizzek neki, de ott nem tud lenyugtatni, nem tud aranyos dolgokat mondani, nem olyan fajta. Viszont az előző kapcsolatom is ezért ment tönkre. Mit tehetnék a hisztik ellen? Mire gondolhatnék?
2014. jan. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elég ha csak arra gondolsz, hogy az előző kapcsolatod is ezért ment tönkre... az ember általában a saját hibájából tanul
2014. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyértelműen megfogalmazni az érzéseidet, szükségleteidet. (Ha ezt teszed, az így is így hat rám, ezt érzem. Azt szeretném, ha ezt és ezt tennéd, stb. stb.)
2014. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem szeressük. Hisztizz a barátnőidnek.
2014. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Úgy beszélsz, mintha nem lenne kontrollod a saját cselekedeteid fölött. Nyilván túl önző és türelmetlen vagy. Tarts egy kis önvizsgálatot és ne függj a kapcsolataidtól!
2014. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne beszéljetek facebbokon,ha csak a hiszti megy ott.

Ha az életben is ilyen vagy,akkor gondolkodj el magadon,és mielőtt rád jön,számolj el tízig mielőtt olyan dolgokat mondasz.

2014. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehezen viseljük. Én elég türelmes vagyok (sőt) de minden hiszti kicsit eltávolít a barátnőmtől. Az első kapcsolat tönkremenése tényleg tanulságos, érdemes átgondolni (kíváncsi vagyok az előző barátnőm mennyit tanult a dologból).


1-es kérdező: "... valaki meg még a sajátján sem."

2014. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, facebookon azért nem lehet úgy hisztizni, mint élőben...


A kapcsolatnak mindenképpen árt, szépen lassan veri bele a koporsószögeket és egyszer csak elszakad a cérna...

Az is sokat segít, ha a hisztizés után másnap belátod, hogy gázos voltál és korrektül megbeszéled a férfiemberrel.


Sztem már az is nagy dolog, hogy beismered a problémát!! :D


Próbáld magad objektíven nézni és tudatosan visszafogni a hisztit!

2014. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!