Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem igazán tudok szerelmes lenni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és van egy barátnőm akivel 1 hónapja vagyok együtt, élvezem a társaságát, jó vele a szex, szeretem, de mégis hiányzik az a melegség, és az a villámcsapás érzés mikor rá gondolok. Eddig 9 lánnyal feküdtem le, ő a 9. Nagyon szép és normális lány, sokan irigykednek hogy ilyen barátnőm van, de mégis hiányzik a szerelem... 20 éves koromban viszont találkoztam egy szőke csajjal, és első látásra teljesen beleszerettem , pedig csak 3-szor találkoztunk, végül ő döntött úgy, hogy nem akar kapcsolatot. Annyira ki voltam, hogy 4 hónap volt, mire elfelejtettem valamennyire, aztán utána feküdtem le életemben először egy lánnyal, majd sorba jöttek a szexkapcsolatok.. Én egyre erősödtem érzelmileg, majd most 1 hónapja, hogy együtt vagyok egy lánnyal, de eddig egynél sem éreztem azt az érzést, mint annál a szőke csajnál a legelején 20 évesen... Félek, hogy nem fogom azt az érzést már átélni.. Vagy lehet csak az játszott közre, hogy akkor még nem feküdtem le senkivel ?
2014. jan. 18. 18:45
 1/3 ameoland ***** válasza:
alig ismerted. ezt hívják plátói kapcsolatnak ha nem tévedek. az összes jó benne testesült meg, pláne,hogy az első aki iránt így éreztél. kicsit vele lettél volna, találsz benne valami olyat ami zavar és utána már könnyebben is menne a feledés.
2014. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xeniki95 válasza:
Szia lehet hogy nem én vagyok a legmegfelelőbb ember aki a kérdésedre használható választ adhat de megértelek. Nekem is volt egy korábbi kapcsolatom amiből nem igazán jöttem ki jól,mert nem voltam szerelmes és úgy gondoltam korrektnek hogy a másik embert magam mellett tartsam így, ( igaz hogy a korkülönbség miatti félelem is közre játszott a döntésemben), de a lényeg hogy azóta sem lettem szerelmes senkibe, és azóta se kerültem olyan közel ahhoz az érzéshez mint akkor. Dehát a remény hal meg utoljára. :) Szerintem biztos hogy találsz majd egy lányt aki miatt ugyanazt fogod érezni mint akkor 20 évesen, csak előbb el kell felejtened vagy teljesen túl kell lépned azon a szőke lányon, aki elutasított.
2014. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy 2 éve volt már annak, de úgy érzem hogy teljesen túlléptem rajta, sőt visszagondolva most már nem érzek semmit iránta, de amit érzést akkor éreztem, ahhoz hasonlót nem éreztem még... Szeretem a mostani csajom kedves aranyos, de valahogy mégis hiányzik az, hogy rágondolok és összeszorul a gyomrom, hiányzik az, a villámcsapás érzés, az hogy nem bírok enni miatta... Lehet hülyén hangzik de ez van :(
2014. jan. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!