Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem hogy beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem hogy beleszerettem a legjobb barátomba, pedig kapcsolatban vagyok. A kapcsolatom nem valami fényes de megvagyunk. A legjobb baratomban viszont van valami ami a baratomban nincs. Mi lenne a jo döntés?

Figyelt kérdés
Már beszéltünk róla hogy én nagyon kedvelem öt, és ö is viszonozza az érzéseim. A problema hogy ö egy boldog kapcsolatban van. Megbeszéltük hogy legjobb barätok maradunk de én sokkal többet erzek iránta és ö is mindig keresi a társasagomat. (Csak iskolában tudunk találkozni)
2014. jan. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az,hogy nem rondítasz bele a kapcsolatába.Az,hogy te nem vagy boldog,nem jelenti azt,hogy mások életét is fel kell borítanod.A mostani pasiddal meg szakíts,ha úgy érzed,nem ő a megfelelő társ.Az idő múlik,de semmi sem változik,ha nem lépsz a saját boldogságod érdekében.
2014. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen megértelek. Írj privátot, tudok segíteni.

20/L

2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nicole_Hikary válasza:

Teljesen értelek..A legjobb barátomat már 4.éve,hogy ismerem,én mégsem rondítottam bele eyik kapcsolatába sem..

Persze nem mondom,hogy nem gondoltam rá,de nekem fontos,hogy boldog legyen,és ,ha ez úgy van,hogy ő boldog kapcsolatban van,de marad velem ugyanolyan kapcsolatban, mint volt/van akkor én ezt vállalom akkor is , ha fáj.. :)

18/L

2014. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nicole_Hikary válasza:

Teljesen értelek..A legjobb barátomat már 4.éve,hogy ismerem,én mégsem rondítottam bele egyik kapcsolatába sem..

Persze nem mondom,hogy nem gondoltam rá,de nekem fontos,hogy boldog legyen,és ,ha ez úgy van,hogy ő boldog kapcsolatban van,de marad velem ugyanolyan kapcsolatban, mint volt/van akkor én ezt vállalom akkor is , ha fáj.. :)

18/L

2014. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Ha a jelenlegi pasid "nem valami fényes, de megvagyunk", akkor ne legyél vele!


Más kapcsolatába pedig ne rondíts bele! Egyébként is elég nagy ellentmondás az, hogy "boldog kapcsolatban él, de viszonozza az érzéseimet".

2014. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!