Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes lettem a bátyám haverjába?

Figyelt kérdés
Bátyámék 19 évesek, én pedig 15 vagyok. A helyzet az, hogy idáig csak kétszer láttam, de valamiért megtetszett a haverja. Pedig azt hallom róla hogy csendes, visszahúzódó, és nincsen sok barátja. Nekem mégis bejön. Facebookon ha ráírnék, utána másnap azt hallanám vissza bátyáméktól hogy miért írok rá. Nem tudom hogy hogyan jelezhetném neki hogy bejön, mert nagyon ritkán találkozok vele. A másik pedig hogy bátyám nem hiszem hogy örülne neki...Szerintetek mit tegyek?
2014. jan. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
már megbocsáss, de tudod mit jelent a szerelem?
2014. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
És ha csendes és visszahúzódó, akkor az kizáró ok? A bátyád nem tudom,miért ne örülhetne ennek....írj rá nyugodtan, nem hiszem, hogy a gyerek világgá kürtölné,ha ráírsz.
2014. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
82%

Velem ugyan ez volt még régeben nem éri meg hidd el!

A haverjai folyton átjártak zenélni én meg mindig be ültem hozájuk hogy halgassam őket .

Egyszer egy szolid iszogatós partiján a bátyámnak dumáltam a srácal egész rendes volt aztán amint a bátyám hátatforditott megcsókolt *---*

És ez volt 2 éve azóta nem is láttam nem is hallottam róla!

L/17

2014. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!