Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen gáz még anyáddal/a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen gáz még anyáddal/apáddal lakni?

Figyelt kérdés
Szóval?

2014. jan. 18. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30-
2014. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lávalámpa. ***** válasza:
25
2014. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27
2014. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
a mai világban nem gáz. most vagy laksz a szülői házba, vagy veszel fel egy hitelt, amit életed végéig fizetsz, ha egyáltalán ki tudod fizetni.
2014. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hú bas.zki, ez gyors volt. Még szinte ki sem írtam :D
2014. jan. 18. 22:30
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyű volna lakáshoz jutni, akkor 25-öt mondanék, de a magyarországi bérezéseket figyelembe véve örülök, ha külön sírhelyre futja majd.
2014. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem 20 körül már kezd gáz lenni. De ez a helyzettől is függ. Ha valaki abban a városban jár egyetemre és/vagy dolgozni, ahol a szülei élnek, és jól ki is jön velük, akkor értelmes ember nem fizetne ezért egy albérletet, legfeljebb ha össze akar költözni feltétlenül valakivel.


Én pl. még az egyetem előtt elköltöztem és elkezdtem dolgozni 18 évesen, de én azért, mert nem jöttem ki jól a szüleimmel.


20 fölött azért kezd gáz lenni szerintem, mert ha a fent említett kivételtől eltekintünk, egy 20 évesnek már felnőttesebb élete kellene, hogy legyen, ami szerintem azzal jár, hogy világot (vagy minimum országot) lát, tanul, randizik, ismerkedik, dolgozik, önállósodik.


Viszont sajna van kb. 4 millió család ma Magyarországon, akik épp hogy kijönnek, vagy ki sem jönnek a pénzükből. Hát nehezen várható, hogy ilyen háttérrel az ember elköltözzön otthonról. Nem is lenne értelme, mert csak pénzpazarlás. Nekem csak azért sikerült otthonról elköltözni, mert céltudatosan komoly szaktudást szedtem össze tizenévesként, és felvettek komoly céghez dolgozni. Már 18 évesen többet kerestem mint a szüleim. Nagyon nem jöttem ki velük sosem jól, például mert vertek amikor kicsi voltam. De ha jól kijönnék velük, akkor kb. még csak most kezdenék gondolkozni az elköltözésen.


20/F

2014. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Éltem már külön 3 alkalommal is.

2x lánnyal, egyszer külföldön, de az anyagiak úgy hozták, hogy kénytelen voltam hazacuccolni.


2 hónap és ismét tipli.


31 vagyok.


Ez nagyon lúzer?

2014. jan. 18. 22:41
 9/23 anonim ***** válasza:

#7 szánalmas a kommented.

abszolút nem tükrözi a valóságot..

és mielőtt belém kötnél, és 25 évesen költöztem össze a barátnőmmel, mert nem voltam hajlandó albérletre kiadni évente 600-800 ezer forintit, mikor azt a saját házamra is gyűjthetem!!!

ennyi.

2014. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Én 25 vagyok és eszem ágában sincs elköltözni.Dolgozom, van keresetem de jó énnekem így.Csaj nem kell, farkamat kitudom verni.Anyám kiakar paterolni de apám azt akarja hogy maradjak.És maradni is fogok
2014. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!