Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, aki teljesen elbőgi magát a Titanicon és a my heart will go on cimű dalon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
hát elég érzelgős lehet, de én jókat szoktam rajta bőgni :(
2014. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

nem hiszem.

egy férfi legyen férfi, és ne bőgje el magát ilyeneken mint egy fürdős k**a.

2014. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Most ez miért olyan különleges? Egy férfinek is vannak érzései, könyörgöm, ember és nem gép. Igenis sírjon, ha úgy érez.
2014. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy köp mint dikáprió akkor no problem gondolom
2014. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de csak ez alapján nem tudom eldönteni. De ha amúgy minden más oké, én nem bánom. Én amúgy sírtam már rajta, máskor meg tök "közömbösen", pókerarccal néztem, ahogy a csávó meg egy csomó ember meghalt, mert épp nem tudtam ráhangolódni. Egy férfi is sírhat. Mondjuk egy filmen ne zokogjon, de néhány könnycsepp, és leplezni próbált szipogás belefér.

Mondjuk ha már átélt hasonló veszteséget, vagy nagyon beleéli magát.. na jó, esetleg.

2014. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A srác akivel randiztál bőgött a Titanicon?? Nem lehet, hogy örömében zokogott, mikor vége lett? Viccet félretéve, ha amúgy bejön, jó srác, kedvelem, és nem volt más "hiba" akkor meglehet. De ha nem jön be annyira, kifogásnak megfelel... egy elég béna kifogásnak, mert a Titanicon kb. mindenki sír, aki tényleg nézi is, odafigyel, beleéli magát, max. nem bőg, csak ég a szeme, és próbálja "elpislogni", letörölni azt a könnycseppet, vagy csak némán beleremeg, felszisszen... érted. Ha rá bírtad venni egy ilyen hosszú, nyálas filmre, az már valami.
2014. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a dalt nem ismerem de nem merek rákeresni ha a titanikkal említed egy lapon

ha nő lennék olyan férfival össze se jönnék aki meg bírja nézni

haverom durván mazoista na ő szokta nézni


NEM

2014. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen srácot keresek. Ő legalább nem egy érzéketlen kőbunkó
2014. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lac_0109 válasza:
:D Érdekes váloszok... Jómagam hajómodellező vagyok, és éppen egy gőzmeghajtású Titanic modellen dolgozok, évek óta foglalkoztat a töténet és már ismerem elég jól, mégis van, hogy megkönnyezem a film végén, és lehet mondjuk nem azért mert "gáz" vagyok, hanem mert elég jól bele tudom képzelni magam a helyzetbe. Akik szerint ez "gáz" szerintem azok picsognának a leginkább, ha egy hajó elsüllyedne alattuk és meghalna körülöttük 1517 ember... Szóval szerintem, ha valaki ezen képes meghatódni ennyire, akkor az azt bizonyítja, hogy emocionális gondolkodásra és empátiára is képes, mellesleg, akiknél ez a két tulajdonság nem létezik, azokat nevezzük pszichopatának. Kérdésedre válaszolva egyébként, ha szeretsz valakit, akkor Neked kell Őt elfogadni, nem másoknak, egyértelmű, hogy valakinek bejön, valakinek meg nem, ha egy pasi "érzelgősebb" 21/F
2014. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!