Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján tetszhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal szinte minden nap találkozunk, mert egy könyvtárba járunk "tanulni", gépezni, de ha nem, akkr is minden nap beszélünk, mert ír. Viszont ő olyan fajta srác, h nagyon sok lány ismerőse van (jó pasi, nem is csoda), és elég jó a beszélőkéje meg úgymond elég komolytalan, de nem csajozós, amióta ismerem nem is volt bnője, szerintem még sosem volt, de a csajoknak meg csapja a szelet, de ha konkrét dologról van szó, akkor meg nyuszi hozzá (ezt onnan látom, h vannak elég tapadós lányok, elég pofátlan amit művelnek, de ez nem érdekli).


Na a lényeg, h ha pár napig nem beszélnénk, akkor utána egyből ír, van hogy a kedvemért bejön a könyvárba, csak h együtt nézzünk vmi filmet vagy ilyesmi. Ebből mindig azt gondolom, h lehet tetszem neki én is, mert azért nem mindenki kedvéért jönne be. De ha találkozunk mással akkor velük is túl közvetlen, hiába vagyok ott én is.


Legutóbb is filmeztünk, ott volt egy másik csaj ismerős is, nem hagyta h filmezzünk, végig piszkálta, csikizte meg ilyesmi a fiúbarátom, és ő néha visszaadta. Viszont mikor elmentünk, akkor nem vele, hanem velem akart lenni és beülni iszogatni. De miért? Ha csak havernak tart, akkor miért ír nekem is néha félreérthető dolgokat v miért akar velem lenni, ha meg tetszem neki, akkor miért nem lép semmit, utaltam már elég sokszor neki (szerintem egy átlag ember már rég levette volna a dolgot, de lehet ő azt hiszi viccelek ilyenkor), h tetszik nekem, szóval nem hiszem, hogy azért nem, mert fél, h én nem érzek semmit...


2014. jan. 18. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "pofátlanság" amit művelnek ezek a lányok?
2014. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.egy ilyen egymásra mosolygós örökké tartó pillanatban csak úgy smárold le és onnantól kezdve együtt vagytok


2.meleg(ez is lehetséges xd )

2014. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én is gondoltam rá, hogy meleg, de szerintem az kizárható, mert tényleg nem viselkedik úgy. (Jó ő vidéki, szóval ott ez nem téma, h nem volt lánnyal szerintem). Meg van egy közös meleg ismerősünk de a lehető legkevesebbet próbál vele találkozni, mert neki meg tuti bejön :D


Lesmárolni meg nem szeretném, az olyan drasztikus megoldás lenne, mert nem is nagyon merném :P Szerintetek vmi finomabb megoldás nincs, amivel tudtára adhatnám, de nem is értené úgy, h h.lyéskedek (mert ha elé állnék és azt mondanám, h szeretem, akkor azt hinné, ismerem annyira)

2014. jan. 18. 23:55
 4/9 anonim ***** válasza:
miért, szerinted minden meleg úgy viselkedik? vagy hogy érted ezt. attól, hogy még nem csajos, lehet, hogy meleg
2014. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem aki meleg, az a fiúkkal foglalkozik, nem lányoknak csapja a szelet. Nem olyan meleges viselkedésre gondolok, h az öltözködésén látszik v a beszédén, hanem csak úgy. Szerintem ezt elég egyértelmű szokott lenni, de ha nem elsőre, azért több évi ismeretség után feltűnt volna
2014. jan. 19. 00:19
 6/9 anonim válasza:
Lehetséges hogyha úgy érzed smárold le ;)
2014. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. :) Az illető rengeteg mindenkivel jóban volt, nagyon sok nő a nyakán lógott, akárkit megkaphatott volna, neki mégsem kellett egy sem. Érdekesnek találtam a helyzetet de ha rákérdeztem hogy hogy nem érdekli egy sem csak azt mondta hogy érzelem nélkül nem kezd semmibe. Jól érzi magát az emberek társaságában, de nem akar kihasználni senkit sem. sokáig úgy éreztem hogy ez valamiféle "duma" de idővel bebizonyosodott hogy igazat mond.

Viszont ott voltam én. A Barát. Ugyan így, keresett, jól elvoltunk, rengeteget nevettünk, szerette velem tölteni az idejét. Talán mert én nem másztam a nyakába, "csikiztem", nyomultam rá és pláne nem álltam be a csodálói sorába. (Pedig jó pasi volt). Valahogy éreztem hogy nincs szükségem minderre, hisz én soron kívül a valódi barátai közé tartozom. :)

Úgy egy év barátság után azonban kibújt a szög a zsákból és szerelmet vallott... hát jöttek a nagy érzelmek szerintem nem kell részletezni. :)


Én azt tudom ajánlani hogy óvatosan kérdezgess rá, hogy mi miért van. Ami a lényeg, hogy légy önmagad, mint eddig. :) Ha pedig esetleg azt látnád rajta hogy téged akar de nem mer lépni, akkor segíts egy kicsit neki... nyiss felé...

2014. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Ez hasznos volt, mert ő is pont ilyen. Én nem vagyok az a nyomulós fajta amit így kívólről látok a lányokon, egyszerűen csak fél szavakból megértjük egymást, mert elég sajátságos humorérzékünk van. És valóban nem nyomulok rá, csak simán szeretek vele lenni, ezért van hogy akkor is bemegyek a könyvtárba ha semmi dolgom ott, mert tudom h ott van, de mivel 2 éve csináljuk ezt és tudja hogy úgyis bemegyejk, volt h nem mentem, mert kivételesen nem értem rá, akkor egyből írt v hívott, hogy hol vagyok már. A napokban is kérdezte, h visszamegyek-e (mert másik városban alkom és vizsgaidőszakban ritkábban járok ugye vissza) mert ha nem, akkor ő sem megy be (pedig mivel nagyon sok ismerőse van, nem lenne akkor sem egyedül ha én nem megyek be).


Lehet, hogy az lesz, h nyitok felé. Csak nem tudom, hogy csinálhatnám :/ Mindig elhatározom, mikor úgy alakul, h ketten megyünk iszogatni/beszélgetni, hogy na most megmondom neki, csak olyankor elég jó a hangulat és nem tudom hogy kezdjek bele

2014. jan. 22. 01:24
 9/9 anonim ***** válasza:

7# vagyok. :)


Nem egyszerű helyzet ez biztos. Valami olyan programot kellene csinálnotok ahol kicsit "meghittebben" lehettek együtt. Nem rontanak rátok hirtelen ismerősök, nyugodt a hangulat és nincs tömeg. Az kicsit fusztráló lehet ilyen helyzetben. Mondjuk este (sötétben valahogy könnyebben megnyílnak az emberek :) ) menjetek el sétálni ha úgy adódik, úgy nyugodtan tudtuk beszélgetni, kényesebb témákról is. Ne támadd le, de éreztesd vele hogy ha lépni akar... akkor tegye meg, mert nem fogod visszautasítani. :) 2 éve jóba vagytok, ismeritek egymást, feltételezem egymás bizalmasai is vagytok. Nem kell mitől tartani, a legmélyebb párkapcsolatok barátságból indulnak. :)

2014. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!