Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves férfi vagyok kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfi vagyok kíváncsi a múlttal és a jövővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem jósok vagytok és nem jövőben látók. Nem is ez a lényeg. Röviden tömören megpróbálom felvázolni a kis történetem ide tartozó momentumait.


Vége lett egy nem hosszú, de nem is rövid kapcsolatomnak bár csak 2 év volt. Sokat tanultam ebből a kapcsolatból is mint az ezt megelőző 6 évből egyaránt. Viszont én 1 hónap után összeismerkedtem egy másik nővel. Egy picit visszalapozok, egy meggondolatlan kijelentés miatt lett vége a kapcsolatnak, amit a másik fél szegezett felém és úgy éreztem ha ezt lenyelem, akkor magamat alázom meg. Röviden tömören, az utolsó 2-3 hónapban nem volt szex közöttünk én jó voltamból, mert vagy nem kívántam, vagy idegeskedtem, vagy nem voltam harcra kész állapotban, mindegy. Kértem türelmet és ezzel kapcsán jött az ominózus eset amit nem hagyhattam szavak és tettek nélkül. Eltelt 3 hónap, megismerkedtem egy másik nővel, először ment a para, hogy nem tudok majd teljesíteni, de minden jó útra fordult. Sőt, nagyon kívánom, aranyos, figyelmes, humoros, nagyon jó kedélyű és szellemvilágú hölgy. Ám valamiért az előző mindig bevillan, legyen az szimplán beszélgetés, szex, előfordul ritkán... Bevallom gondolok is rá... Ez még nincs lezárva részemről? Hiába zártam le szavakkal? Értelmes felnőtt emberek válaszait, tapasztalatait várom.



2014. jan. 18. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs


30+F

2014. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az érthetőség kedvéért "Eltelt 3 hónap, megismerkedtem egy másik nővel," itt a problémák alatt számoltam, illetve írtam...
2014. jan. 18. 23:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudat alatt nem tudom máshogy lezárni, nem utolsó sorban kizárni az életemből...
2014. jan. 18. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
2 év érzelmi kapcsolat fél év is lehet
2014. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy érzelemmentes droid vagyok, de szerintem az alapszabály, hogy ha valamit egyszer lezár az ember, akkor azt onnantól ne bolygassa, mert SOSE FOG MŰKÖDNI. Lehet, hogy ideig-óráig igen, de utána előjönnek a régi problémák, amiket a múltban sem sikerült megoldani, emiatt a jövőt is kétségessé teszik.

A kapcsolatodnak se egy kijelentés miatt lett vége, a kijelentés csak egy hatalmas jéghegynek a picike csúcsa volt.

2014. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy eszedbe jut még. Ha a mostani kapcsolatban is lesznek kardinális érzelmi tapasztalataid, sok boldog perced, már az fog eszedbe jutni. Az ember mindig haszonlítgat, egyiket, a másikhoz... legalábbis én.
2014. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!