Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek tovább? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Túl nagy a lelkiismeret furdalásom. (Többi lent)

Figyelt kérdés
3 éve megismerkedtem egy fiúval (volt osztálytárs), szerelem volt első látásra. Még soha nem éreztem ilyet senkinél mint nála, ha megláttam a szívem sokkal gyorsabban vert, a lábaim remegtek. Nagyon jóba lettünk, sokat hülyültünk stb.. egy nap elhatároztam magam, hogy elmondom neki mit is érzek iránta, igen ám, csak ő visszautasított és utána mindig levegőnek nézett, alig alig beszéltünk néhány szót. El se tudom mondani mekkora fájdalom volt ez. Fél év után teljesen szétváltak útjaink, másik suliba iratkoztam át én is és ő is. Már 2 éve járok a jelenlegi barátommal, őt nagyon szeretem, a kapcsolatunk is teljesen rendben van, de azt a másik fiút ennyi idő után sem tudom elfelejteni. Majdnem minden nap eszembe jut, sokszor sírok is miatta, mert hiányzik. Nagyon nagy bűntudatom van, hogy itt a mostani barátom akit tényleg nagyon szeretek és egy másik fiú után sajnálkozok. Fogalmam sincs mit csináljak, 2 éve nem láttuk egymást mégis úgy emlékezek vissza rá mintha tegnap láttuk volna utoljára egymást. Talán azért nem tudom elfelejteni mert elérhetetlen volt számomra? Felkeresni nem akarom, furcsa is lenne ennyi idő, csak úgy ráírni, hogy "szia, rég dumáltunk mizujs?" vagy nem? Meg azóta lehet új barátnője is van. Egyszerűen tanácstalan vagyok. Ti is voltatok hasonló helyzetbe? Kérlek, csak normális válaszokat! Köszönöm előre is. L/19
2014. jan. 19. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát erre az esküvőre sem fizetek be hozzátok sajnos. szívás. szakíts és keresd fel a pasit. így csak magadat áltatod meg a barátodat. aki nem érdemli meg...
2014. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Amit az első mond.
2014. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) ment a zöld kéz
2014. jan. 19. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszintén?

A mostani kapcsolatodat mindenképp zárd le, és addig ne is kezdj újat, amíg nem szabad a szíved, hisz látod egy ilyen kapcsolat csak szenvedést szül.. amiben nem tudsz teljesen benne lenni és elvágyódsz belőle.

Ha ez csak mostanában jelentkezett, akkor azt mondom, hogy oldjátok meg a problémátokat a jelenlegi barátoddal, mert keletkezhetett valami pillanatnyi űr köztetek, és azért ábrándozol másról... de ha ez az elejétől fogva így van, hogy kell a régi srác, akkor szakíts. Te is tudod, hogy nincs értelme ennek a kapcsolatnak, csak nem akarsz egyedül lenni, jól esik, hogy valaki neked adja a szívét. De ezzel őt is és magadat is csak ámítod.

A régi srác pedig: hát nagyon esélyes, hogy vele se fogsz összejönni, de hogy megnyugodjon a lelked, azért egy próbát megér a dolog, mondd el mit érzel, veszteni semmit se tudsz.

22L

2014. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szint úgy, szakíts a mostani barátoddal és keresd meg a régit. és igen ez elég nagy gec.ség a mostani barátoddal szemben.
2014. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts avjelenlegi pároddal, őt is átvered és magadat is. Nekem a közelmúltban ért véget a kapcsolatom, az exem tényleg nagyon szeretett, de még benne volt más... Nagyon fájt, hogy így alakult, de jobb, mint egy kapcsolat valótlan alapokon... Addig pedig ne kezdj újba, amíg nem vagy érzelmileg szabad. A hekyedben felkeresném azt a srácot, hátha lehet most valami, vagy le tudod zárni. Viszont ne azzal kezdj, mit szeretnél, mit érzel még mindig iránta. Sok sikert! (:
2014. jan. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!