Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég lett egy új főnököm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett egy új főnököm és lefeküdtünk. Mennyire fog ez hátráltatni?

Figyelt kérdés
Már nagyon bánom, tudom, hogy hülyeséget csináltam. Arra is gondoltam, hogy máshova kéne mennem, de most még gyakorlaton vagyok itt, és évek óta az a célom, hogy rendőr legyek, szóval ez az otthagyásos dolog is csak végső esetben jöhet szóba.
2014. jan. 19. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
mindig is főnök akartam lenni.
2014. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hangzik jól. Azért bízz benne, hogy nem fog hátrányt jelenteni
2014. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele minden héten 3x lovagló pózban. Próbáld ki
2014. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mostmár legalább megszegted az újévi fogadalmadat, miszerint "Nem leszek rib anc!" :D
2014. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eszes!
2014. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó ég... ezt nem lehetett volna előre átgondolni?

Ha beszél róla másoknak, akkor elképzelhető, hogy hátrányod lesz ebből, már csak az alapvető megítélésed miatt is.

Na meg ezek után mégis minek fog nézni téged a főnököd... gondolj már bele, miféle tisztelettel fog rád nézni.

2014. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
muhhhá, nyihhhááá, grat:))
2014. jan. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre akkor kellett volna gondolnod mikor telecsapta a csöpp kis szád.


ELÉGGÉ, ugyanis zsarolhat vele. Sőt, fel is jelenthet. Mivel ő a feljebbvalód, állíthatja hogy elcsábítottad, hogy így előnyre tegyél szert. Hidd el, ebből nem jöhetsz ki győztesen. Ha az embered családos, meg pláne. Lényegében mindegy, mert az aktádban benne lesz ez a kis malőr. Biztonsági őrnek még felvehetnek.

2014. jan. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!