Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Életem első -beteljesületlen- szerelme újra felbukkant 10 év után.

Figyelt kérdés

De van egy 6 éves kapcsolatom. A régi nagy ő és én teljesen más világ vagyunk, de mégis vonz benne valami, jó vele az ágyban is, kedves, figyelmes, gondoskodik rólam, teljesen más mint a párom. De ő egy tanyán él, szerényebbek az igényei. Én városi lány vagyok minden velejárójával együtt. A mostani párommal ellaposodott minden. Nagyön megbántott. És nem nagyon békülök vele. De ha nem lenne a régi

szerelem, már lehet hogy megenyhültem volna. Kit válasszak? Aki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben kérem írja le a tapasztalatát.



2014. jan. 19. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet egy szerelem beteljesületlen ha üzekedtetek mint a nyulak?
2014. jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Válaszd amelyiket akarod! Te ismered őket, mi honnan tudjuk melyik a jobb neked?
2014. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdés elolvasásakor tudtam, hogy te vagy a nő!

Csak azok élnek ilyen álomvilágban, hogy várják a nagy csodát.

2014. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már képes voltál megcsalni legalább legyen benned annyi gerinc, hogy kiadod az útját had találjon egy hűséges lányt akinek ő a mindene.
2014. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
félredugtál? az ilyen ne éljen..
2014. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

"De ő egy tanyán él, szerényebbek az igényei. "


Aki egy ilyen mondatot leír, annak a kérdése legyen okafogyott, és ne kezdjen addig senkivel kapcsolatot mig neki egy emberi kapcsolatnál fontos az illető társadalmi és anyagi helyzete.


Senkivel, érted?

2014. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod, meg is érdemled, hogy megbántson!
2014. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De ő egy tanyán él, szerényebbek az igényei." Kérdező és az érzelmek ha valódiak mióta az anyagiakon múlnak??Na az ilyen nők miatt ,mint te általánosítanak a többi nőre is,hogy anyagiasak vagyunk stb...

Ha már megcsaltad akkor valóban jobb lesz,ha kilépsz a kapcsolatból,hogy új eséllyel találhasson magának,olyat aki nem csalja meg azárt mert 10év után jön valaki...tök mindegy,hogy most azzal jössz,hogy a mostani párod megbántott és ellaposodott...mindenki ezt mondja aki félrement vagy félre akar menni...önmagát is mentegeti ezzel saját maga előtt...ennyi

2014. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 30. 13:49
 10/10 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak írom, hogy 10 évvel ezelőtt mikor "együtt voltunk", akkor volt beteljesületlen, mert akkor nem volt köztünk szex.
2014. jan. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!