Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőnek felteszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek felteszek egy kérdést, és megkérdezi hogy mit szeretnék hallani az nekem jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
mármint ha szerintem egyértelmű hogy mit szerertnék válasznak, de mégis megkérdi. (nem minden alkalommal, csak ha nagyon személyes)
2014. jan. 19. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet bizonytalan és nem mer őszintén válaszolni, mert fél mit szólnál hozzá

szerintem ez nem jó, legyen már saját véleménye

2014. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
például: a még tavaly elmondtam neki hogy tetszik. (mar egy ideje ismerjuk egymast) megkérdeztem hogy ez kölcsönös-e.. akkor azt mondta hogy nagyon kedvel, de nem úgy ahogy azt én szeretném. a héten megmondtam neki még1x (mert kérdezte) és mikor mondtam neki hogy hogy ő mar 1x azt mondta hogy nem ugy ahogy szeretnem arra azt mondta hogy ez hulyeség.. mert hogy nem emlékszik rá. megkérdeztem hogy kölcsönös-e (sajons ezt csak FB-n mivel hogy csak a héten találkozunk) arra megkérdezte hogy mit szeretnék hallani. és azt mondta hogy de ezt inkább személyesen.. ötletem sincs mit fog szólni. :/
2014. jan. 19. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Most erre a kérdésre milyen választ vársz? Mit szeretnél olvasni?
2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
őszintén? Egy rövid, tömör választ, amit megbeszélünk személyesen.
2014. jan. 19. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszat, mert nem becsületes, hanem a kaméleoni szerepkört alkalmazza és lenéz téged, nem tart magához egyenrangú partnernek és már a zsebében érez téged.
2014. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát valamelyikőtök elég dilinyós
2014. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5.. már bocs de marha nagy hulyeséget írtál :)
2014. jan. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!