Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) 17 hónapja vagyok együtt a barátommal. Azt mondja hogy szeret, de van egy lány aki idősebb nála de mikor összevesztünk a barátom járni akart vele. Ha felhozom neki a csajt ő egyből ideges lesz. Bármit mondok őt védi. Felhúzza magát ha azt mondom h nem is olyan szép a lány.. közbe csak azt várom hogy azt mondja hogy neki èn vagyok a legjobb és nem èrdekli más :/ vajon ez mit jelenthet??
2014. jan. 19. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenit, hogy bele van esve a lányba/tetszik neki. Én biztos kidobnám a párodat a helyedben, nálam nem játszik az, hogy miközben együtt vagyunk, ő mással is járna.
2014. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy tetszik neki az a lány
2014. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annak a lánynak sose kéne a barátom.. Akkor azèrt van velem mert nincs más?
2014. jan. 19. 10:53
 4/7 anonim válasza:
100%
szia! nem akarlak elkeseriteni, de a baratod sztem nem is szeret mar annyira teged.. meg az mi, h osszevesztek es jarni akar a masik csajjal??? edesem, ha van egy kis onbecsulesed es tartod magad valakinek, akk jobbesetben vagy "elbeszelgetsz" a baratoddal, v szakitasz vele. Ez lehet h hulyen hangzik, es nem ezt akartad hallani, de ez az igazsag. ha a baratod igazan szeretne, eszebe se jutna, h jarjon egy masik csajjal, v megvedje ha veszekedtek rola...
2014. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarul ha a másik csajnak kellene a te barátod, akkor már rég nem veled lenne, hanem vele... Ezen gondolkozz el, és ehhez mérten maradj ebben a "párkapcsolatban".
2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy valami nagyon közeli barátja a pasidnak a csaj ,vagy csak fontos neki,nem kell egyből rosszra gondolni.

Kérdezz rá a pasidtól.

Én a helyedben átnézném a telefonját.

2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kell neki az a nő.
2014. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!