Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van barátja csak nekem nincs..Van pár gyerek akiknek bejövök (okééé ez egósan hangzik de tényleg így van,más is mondta..) de ők nekem nagyon nem jönnek be..és sokszor gondolkodtam azon h lehet azért nincs mert túl magas az igényszintem.De nem tudom lejjebb ereszteni..velük meg nem tudnék csak azért összejönni h legyen valakim..Szerintetek? 16/L

2014. jan. 19. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon jól teszed ha nem adod alább a lécet.Ha nem megy a saját korosztályodba keresgélj idősebbek között.Megígérnek mindent,amiből szinte semmi nem lesz,de legalább élvezni fogod.
2014. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na, ezzel én is pontosan így vagyok

ne is legyen csak azért valakid, mert másoknak is van barátja, majd lesz neked is ha eljön az ideje :)

2014. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok meg voltam. Nem para.
2014. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!