Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam vagy bízzak benne, hogy megváltozik?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom és neki is egy barátja, akivel én is megismerkedtem. nagyon tetszik, mert nagyon nagyon kedves és aranyos és nagyon sok mindenben hasonlítunk, ugyanazok az érdeklődési köreink is, csakhogy a közös barátunk mondta, hogy vigyázzak vele, mert szerinte nem teljesen normális és csak játszik a lányokkal, meg hogy amikor a volt barátnőjével kezdtek alakulni a dolgok, azt mondta, hogy mielőtt még leköti magát, megdug egy csajt, meg hogy volt olyan barátnője, akit az egész együtt töltött idejük alatt folyamatosan csalt, ilyenek...mondjuk én már beszéltem vele ilyenekről és mondta, hogy ő tisztel annyira egy lányt, hogy ne fektessen meg mást, de félek, hogy csak be akar vágódni...és tényleg nagyon tetszik és kezdem megszeretni, de közben félek is, hogy mi van, ha én csak egy vagyok neki a sok hülye kis p_csa közól, akiket szédít, hogy majd megdughassa őket aztán szvsz. mit csináljak? (én 16, a fiú 18)
2014. jan. 19. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a srácot.
2014. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elég kockázatos, mert ha megbízol benne és mégis kihasznál, nagyon fog fájni

te tudod hogy megéri-e vállalni ezt a lehetőséget

2014. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik srác hazudik. Most vagy a srác egy szélhámos, aki csak szédíti a csajokat, vagy a barátod akarja őt besározni, mert mondjuk tetszel neki.

Érdemes lenne ezt előbb tisztázni.

2014. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)

egyébként régebben tetszett a közös barátunk és el is mondtam neki, ő meg azt mondta, csak barát vagyok neki. de egyébként mondott valami olyasmit a másik fiúról, hogy szerinte most megunta a rib_ncokat és komoly kapcsolatot akar...de nem tudom...

2014. jan. 19. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!