Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első párkapcsolat mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első párkapcsolat mennyire változtathatja meg az ember életét?

Figyelt kérdés

Még nem volt párkapcsolatom, de már vágyom rá sokszor, persze megvagyok nélküle is. :) Elég sokat várok tőle, tulajdonképpen azt, hogy egy jó párkapcsolat értelmet adjon az életemnek, és másképp, szebbnek lássam a világot.

Mik a tapasztalatok?


2014. jan. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább maradj egyedül
2014. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj ne. Ez nagyon változó. Van aki 12 évesen, 1 hétig, 1 csókkal, mások 16 évesen 4 évig a nagy szerelemmel, a harmadik 20 évesen, egy kis elkeseredettséggel, valakivel akit nem is imád...

Én jól megtapasztaltam, hogy milyen egy figyelmetlen férfi az ágyban, de mivel még nem volt tapasztalatom, nem ismertem fel hamar. Szóval azt javaslom, hogy járj nyitott szemmel, és ha azt érzed, hogy nem egészen jó az a kapcsolat, akkor ne etesd be magad, hogy "de én szeretem", és maradsz vele évekig. Találni fogsz sokkal jobbat. Nem kell ragaszkodni ahhoz ami rosszul működik.

2014. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát, ha egy kapcsolattól várod a megváltást, akkor csalódni fogsz. Aki egyedül nem boldog és nem tudja magát jól érezni a világban, az kapcsolatban sem fogja.
2014. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem, hogy abszolút nem arra vágyom és nem is azt érdemlem, amit az első barátomtól kaptam. Szerelmes voltam és azt hittem ez így van rendjén. Kritizált, rommá zúzta az önbecsülésemet és az ágyban sem volt az igazi, mégsem vettem észre, mert 1,5 éven keresztül vakul szerettem. A kapcsolatunk vége óta eltelt majdnem 6 év. A mai napig ő az első és különleges helyet foglal el a szívemben, de őszintén, ha visszagondolok, csak pislogok nagyokat, hogy ideális párnak láttam őt a magam számára... Kicsit el is mosolyodok olykor a saját balgaságomon. :)
2014. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!