Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joeyboy18 kérdése:

Mivel lepjem meg a barátnőmet valentin napon ami nem csak egy sima nap, hanem más mint a többi, nem a szokásos virág, bonbon, cukrászda, étterem, hanem valami különlegesebb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a valentin nap pont ugyanolyan nap, mint a többi. Nem fogod tudni különlegessé tenni, ugyanis ma már "elvárás", hogy az a nap legyen különleges és lepjük meg egymást blablabla. Lepd meg egy teljesen más napon, hidd el, ezerszer jobban fog neki tetszeni.
2014. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"ami nem csak egy sima nap, hanem más mint a többi", ezt a barátnőd mondta, ugye?
2014. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lávalámpa. ***** válasza:
Kezdjétek el ketten bővíteni Pakson az atomerőművet.
2014. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm az ilyesmit (és nem csak azért, mert rátelepedett az üzlet az ünnepekre). Szerintem nem csak ilyenkor kell kedveskedni, plusz aki szeret, az nem azt nézi, hogy ezt az egy napot különlegessé tudtad-e tenni a számára.
2014. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Istenem sok szar duma... elvárás!!! Régen a férfiak igenis kitettek magukért! igenis tessék megtartani a Valentin napot! :) Egyébként csinálhatsz Neki fürdőt tele szirmokkal, gyertyákkal, vagy gyertyafényes vagy otthon :P Tuti siker és romantikus is :)
2014. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem a barátnőm mondta.Én gondolom így.Miért gondolja minden nő azt hogy minden férfi egy bunkó segg aki csak magára tud gondolni? Csak szeretném meglepni valami különlegesebb nappal mint máskor,mert már rengeteg dolgot kapott tőlem, és unalmasnak tartom a sok csokit, éttermet, cukrászdát, virágot, ezért szeretnék valami mást kitalálni hogy különlegesebb legyen mint más szokásos valentin nap.Az a baj már semilyen ünnep nem olyan mint régen, már minden ünnep oylan hogy csak van és kész, ugyanolyan nap mint a többi, mint pl karácsony, húsvét, stb. Én csak különlegesebbé szeretném tenni az ilyen napokat, ezért kérek segítséget hátha valakinek van valami jó ötlete.
2014. jan. 19. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy én sem várok el semmit a barátomtól, de igenis borzasztóan jól tud esni az embernek a meglepi! :) És a Valentin napon kívül is megszoktuk egymást lepni de ilyenkor, hiszen ez direkt ezért van! :)
2014. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
A mai napig a szüleim is meglepik egymást valamivel, sőt az IDŐSEBB EMBEREK körülöttünk meglepik kis apróságokkal egymást! :) Úgyhogy kedves lusta népség, kössétek fel a gatyamadzagot és rinyálás helyett készítsetek saját kezűleg valamit vagy vegyetek, éppen ahogy jól esik, mert képzeljétek, mindenkinek jól esik egy kis meglepi, ha egy kis csokiról van szó, akkor is! :)
2014. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó : Nem ez a baj a valentin nappal... Ma már csak egy marketing fogás a cégeknek semmi más és mindenkibe beleverték , hogy ma kötelezően szeretned kell a barátnőd/barátod. Holott az év minden egyes napján kéne


Majd én eldöntöm mikor lepem meg a barátnőmet és ne szabják meg nekem napra pontosan , hogy most muszáj.

Sokkal jobb , ha tényleg váratlanul éri az embert egy meglepetés

2014. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó Rád erőszakolják? Tehát ha nem veszed meg, akkor a fejedhez fognak egy fegyvert és addig fenyegetőznek, amíg nem veszel valamit? Kit érdekel a marketingfogás? Több szívecskés és aranyos dolog megy a boltokba, amik közül lehet válogatni! És mindenki maga dönti el, hogy vesz-e vagy sem! Ha nem veszel, max megharagszik a párod, mert Te nem adsz pénzt a boltoknak! :D :D :D Logikus... és azért veszek ajándékokat vagy éppen saját kezűleg csinálok, mert imádom, amikor adok Neki valamit és látom, hogy boldog :) Úgyhogy én igenis kihasználom, hogy többet lehet válogatni és fog is kapni tőlem mütyűrt! És nem érdekelnek a marketingfogásos lenézések :D Én nem ezért veszem a barátomnak, hanem mert szeretem, ez eddig is így volt és ezután is így lesz! :)
2014. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!