Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 25 éves koromig egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig egyáltalán nem volt barátnőm, akkor ezután képtelen leszek egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen belegondolva, képtelen lennék valakihez tartozni. Ennyi idő alatt annyira megszoktam az egyedüllétet és azt, hogy nem függök senkitől, hogy hihetetlen. Bevallom őszintén, hogy kényelmes az életem.

És megvallva, nem is értek én egy párkapcsolathoz, nem tudom hogyan kell viselkedni, mik az ember feladatai és felelőssége.


2014. jan. 19. 20:45
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
én ugyanígy érzek,hogy nem tudnék viselkedni egy kapcsolatban 21 F
2014. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudnál mit kezdeni egy kapcsolatban, de ha te jól érzed magad így, akkor nincs ezzel semmi baj szerintem.
2014. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem képes leszel kapcsolatban élni, csak elsőbb találj egy olyan partnert akivel jól kijössz... gondolom ennyi kellene hozzá, a többi olyan magától érthetően kialakul.
2014. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

62%


Így van. Fogalmam sincs, milyen egy kapcsolat, nem is értem az embereket, hogy sokan miért vesznek meg, ha egyedül vannak. Szerintem sokkal egyszerűbb így az élet.

2014. jan. 19. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk én sem értem, mert én egyedül is jól meg vagyok, meg kapcsolatban is, egyik sem okoz gondot...
2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, "lelkitársam" vagy, én ugyanilyen vagyok, mint te, csak lányba :D

Ettől egyébként én is félek, hogy kimondottan szeretek egyedül lenni, nem kell beszámolót tartanom senkinek, nem függök senkitől, stb, hogy mi lesz velem, ha kialakul valakivel komolyabb kapcsolatom, esetleg később házasság, gyerek..(mármint ha egyáltalán eljutok-e addig valakivel)

Kérdésedre válaszolva, szerintem biztos képes lennél egy kapcsolatra, miért ne lennél, csak ahhoz picit változtatni kell a jelenlegi hozzáállásodon.

2014. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont forditva érzem, most szakitottam és rögtön csak nem szeretnék beleugrani egy ujabb összeköltözésbe, de nekem meg hiányzik, hogy együtt éljek a barátommal...
2014. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is hiányzik néha valamilyen szinten, de nem lennék rá képes.
2014. jan. 19. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
ha meg akarod érteni olvass könyveket, ha nincs jobb ötleted.
2014. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meglenne a kellő motiváció (olyan lánnyal hozna össze a sors, akiért szeretnél kompromisszumokat kötni), akkor képes lennél rá.

Az is fontos persze, hogy hasonló típusú legyen az illető, pl. ne akarjon nonstop "rajtad lógni", adja meg a szabad teret, ne próbálja rád erőltetni az akaratát.

Én nagyon szeretem az egyedüllétet, függetlenséget, nem is kergetem a kapcsolatokat, de persze vannak dolgok, amik hiányoznak, és amiket nem igazán lehet pótolni, még jó társasági élettel, hobbikkal sem.

Úgy vagyok vele, hogy ha majd olyan emberrel hoz össze a sors, akivel működne a dolog (például elfogadja, hogy szükségem van saját térre egy kapcsolatban), aki "elvarázsol" annyira, hogy ne érezzem nyűgnek a kompromisszumokat, akkor belevágok, addig pedig tök jó egyedül :)

25/L

2014. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!