Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik komoly párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik komoly párkapcsolatot keresnek és 35évesek /nő//azok hol keressék a szerelmet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem itt....
2014. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te 35 éves nő vagy, és komoly kapcsolatot keresel? Ne itt...inkább nálam :)
2014. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

30 felett a nőknek már nehéz nagyon nagyon nehéz szívás.

Pasiknál a legjobb kor.

2014. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj,

én most váltottam 30 alatti korosztályra. ha meg kell ..ni akkor azt fiatal lányoktól szenvedjem el :D

2014. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd... szerintem már régen rossz, ha eleve úgy állsz hozzá, hogy komoly kapcsolatot keresel. Ismerkedj, barátkozz, és ha valakivel közös hullámhosszon vagytok, akkor el lehet kezdeni komoly párkapcsolatban gondolkodni. Egyébként neten is lehet, akár még itt is, társkeresőn, csetoldalon - bárhol.

A lényeg, hogy a potenciális jelöltek felét kizárod azzal, ha azt mondod, hogy te CSAK komoly párkapcsolatban gondolkodsz, holott lehet, hogy pont egy barátságból alakulna ki kapcsolat.

2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit korábban kellett volna komolyban gondolkodni. Ilyen korban már sokkal nehezebb..bár ha eddig is így voltál ezzel, akkor nem szóltam egy szót se.


Én pl 24 évesen ismertem meg a férjemet internetes társkeresőn. Ott vannak mindenféle korosztályból, és simán lehet párt találni.


Én 6 hónapja voltam regisztrált, a férjem meg 2 hete, amikor megismerkedtünk. Ráadásul kicsit fiatalabb is nálam, és én vagyok az első (és egyetlen) kapcsolata.:D viszont 100%ban megtaláltuk egymásban az első igazi szerelmet, és a lelki társat.


27/N

2014. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hamarabb nem tudtam gondolkodni rajta, mivel férjnél voltam.
2014. jan. 20. 15:21
 8/8 anonim válasza:
Szia,hát ne higgyj az itt leírtaknak,hogy már késő lenne megtalálni a párod..sosincs késő..se 35évesen se 55.Én is hasonló cipőben járok..es 35 leszek.Sőt úgy gondolom könnyebb megtalálni a megfelelő társat,mint huszonévesen,mivel mar tudod,hogy milyen társa vágysz..es nem lépsz bele olyan kapcsolatokba,amiről mar az elején tudod,így nem ez kell neked.Amit javasolni tudok,hogy próbáld meg jól erezni magad egyedül is,csatlakozz olyan klubokhoz,csoportokhoz amik érdekelnek.ha beszélgetni szeretnél velem meg erről,akkor privátban elérhetőséget adok.
2014. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!