Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalat eredménye lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat eredménye lehet az a következtetés, hogy a nők nem vágynak a szexualitásra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy helytelen következtetés. Én szeretem a szexet, majdnem mindig kívánom. 27N
2014. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj de ha volt már dolgod nővel akkor tudnod kéne..ha meg nő vagy akkor meg azert kene tudnod..

ekkora baromságot..

2014. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tapasztalat. évek után jön elő. a férfi akkor is dug ha már nem annyira szerelmes.
2014. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39 éves vagyok és megfelelő partnerrel még mindig hatalmas az étvágyam (pasi legyen a talpán, aki bírja a tempómat). De ha nincs megfelelő partner, akkor akár évekig is elvagyok szex nélkül (vagyis csak masztival).
2014. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen hülyeségeket minden egyes nap feltenni itt?

Mi is ugyanúgy vágyunk rá... Van egy olyan érzésem, hogy minden ilyen kérdést 1 pasi tesz itt fel, aki még életében nem volt nővel úgy, hogy ő is élvezte volna. -.-"

2014. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy tapasztalatlanság.
2014. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz felfogni, hogy a nők is vágynak a testiségre!? Lehet, hogy mi ezt a vágyat nem mutatjuk ki annyira nyíltan, mint a pasik, de attól még nekünk is az életünk részét képezi a szexualitás.
2014. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!