Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan fél éve együtt vagyunk. Harmónikus a kapcsolatunk, heti 3-4-szer tudunk találkozni. Ma is megbeszéltük, hogy átjön hozzám este, de ír még előtte, vagy felhív ha történne valami változás. Délután mindketten csináltuk a dolgainkat, kb pár szót tudtunk csak beszélni. Kb 6 re már kész voltam mindennel, gondoltam felhívom, hogy jöhet amikor akar, én várom. Nem vette fel. Oké biztos dolga van, nem akarom zavarni. Álltalában ilyenkor ha tud egyből visszahí vagy ír. Azóta már hívtam sokszor, kicsöng, de nem veszi fel. Egy kicsit aggódok, lehet hogy történt vele valami?? Mindig vissza szokott hívni, vagy ha nem tudunk találkozni, akkor is felhív előtte, de most semmi. Tudom, hogy most várnom kell ameddig jelentkezik, de ez annyira idegőrlő, mert már azon gondolkozok, hogy valami baleset érhette, vagy valami komoly dolog történt.. Mit csináljak? Valaki valami ötlet? Hogy tudom erről elterelni a gondolataimat?
2014. jan. 19. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
És te 6 óra óta erre vársz???
2014. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg!biztos nem hallja!
2014. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz elmenni hozzá?Vagy nagyon messze lakik?

Én is aggódós típus vagyok,ilyenkor nem igazán tudna terelni semmi más.De ha más megoldás nincs,várni kell.

2014. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy más városban lakunk, néztem buszt, de ilyen későn már nem megy. Én is aggódós típus vagyok, bár eddig miatta nem kellett aggódnom.
2014. jan. 19. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz, azzal csak ártasz magadnak. Inkább azt tervezd meg, hogy ma este hogy csavarod el a fejét...mikor megjön.
2014. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van felőle azóta hír?
2014. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!