Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a fö tulajdonsàgok amiket a férfiak keresnek, szeretnek egy nöben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz fel hülye kérdést, mert biztos a saját nőiességében.
2014. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sulek Péter ***** válasza:
hát én régi módi vagyok szóval tudjon főzni :) legyen hűséges őszinte meg sztem a közös dolgok összehozzák az embert :)
2014. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szemek, arc, száj, haj, alak. Részemről. Lehet valakinek jó teste, ha hozzá nincs szép arca, valamint lehet gyönyörű pofija, ha hozzá nagyobb, mint a Titanic volt.


Ez csak a megszólítás része, utána következik az, hogy mennyire lehet vele kommunikálni. Amennyiben buta, nem is igazán van véleménye semmiről, alkalmatlan bármire.

2014. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az elkúrt társadalomban csak a lyukat látják a legtöbben, persze azt is csak akkor, ha "megüti a 7et"... Szomorú és igaz.

Én azt szeretem, ha értelmesen lehet vele beszélgetni, de azért legyen komolytalan is :) Külsőre meg legyen rocker, oszt jónapot :D

2014. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ocsi,hogy közbeirok, csak figyelmeztetek mindenkit, hogy ebben a témában (szerelem,szex) vigyázni kell mit irsz ki.2percel ezelőtt kiirtam egy általam érdekelt kérdést, és egy vagy több pötzcibáló kis gyökér le fake-elte és törölték. (nem recs..ázni kell idejárni,mi válaszokat várunk) úgy hogy finoman. L/20
2014. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szegény 5-ös :( ez olyan szomorú..
2014. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férjemről tudok nyilatkozni:


Ő csak az igazi szerelmével, a lelki társával akart összejönni, lefeküdni, megházasodni stb.


Neki fontos volt hogy a szerelme tudjon főzni ehető formában, és még a kedvenc édességét is el tudja készíteni (palacsinta) . A mai lányok értelmi képességeit ez is meghaladja....ami őszintén szólva szégyen....


Legyen hűséges, szeresse, legyen bújós, ölelgetős fajta.


Meg lehessen beszélni vele normálisan ha valami gond van, ne rendezzen teátrális féltékenységi jeleneteket a semmiért...


Akarjon gyereket.


Nem választott volna műnőt: festett hajat, műkörmöt, szilikont, műhajat és ilyesmiket utálja.


És általánosságban összepasszoljon a párjával.


kb ennyit szeretett volna.


Megkapta mert elvett engem:D


27/N

2014. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!