Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki hogyha emiatt nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogyha emiatt nem volt még párkapcsolatom? 17/F

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, mert úgy vagyok vele, hogy csak azért hogy legyen, pedig semmi nem fogott meg benne, azért nem kell....

emiatt nem egy csajt szalasztottam már el...egyszerűen nem éreztem h lehetne vmi.... várok vkire aki tényleg benyomást tesz rám... már volt ilyen, azzal nem jártam sikerrel..majd lesz más... Ciki ez a hozzáállás így? 17F



2014. jan. 19. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ez nem ciki,de a fiukkal hogy allsz?
2014. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En se egy sracot szalasztottam mar emiatt el. :)

Egyaltalan nem ciki. 16/l

2014. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Tapasztalat szerzésnek nem ártana.
2014. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pixie.cute ***** válasza:
Nem. :)
2014. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehogy ciki. én is így vagyok vele 18/f
2014. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, meg még fiatal is vagy. Ráérsz.
2014. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1:köszi, nem vok meleg....

3: azért bulizni járok.....és ugye nincs olyan ember, aki ne kavart volna már buliban ;)

2014. jan. 19. 22:17
 8/8 pixie.cute ***** válasza:
A buli az arra való xD
2014. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!