Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyit érnek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit érnek már a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekik a való életben 1 ujjára 10 férfi jutna. És olyan is van, aki házas és barátot keres. De minden társkereső oldalakon ilyen modell kinézetű nők vannak.


Akik meg valóban társat keresnének, azoknak nyomuk sincs.


És ám falvakon is vannak ilyen sikkes, modell, szuperkinézetű nők. Vagy ezeket a képeket a társkereső oldalak retusálják ki.


Egyébként a való életben is ilyen nőkbe botlunk már.



2014. jan. 19. 22:38
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Természetesen hol néznének vissza az emberre az ilyen nők! Csak pénzcsali ez is!
2014. jan. 19. 22:41
 2/45 anonim ***** válasza:
Érdekes... Rájuk kattannak vagy 100-an, Tudnak miből válogatni. Én sem értem miért vannak itt, valszeg ego növelésből. Vagy keresik a tökéletest, olyan igényük van.
2014. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Az összes profil kamu a képen. Gratulálok! :D
2014. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Költőnő? ***** válasza:
lehet, késő van vagy az én agyi kapacitásom kicsi, de nem értem a kérdésed kedves kérdező.
2014. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
A kérdést magát én sem értettem. Csak sejtem, hogy a kérdezőnek az a baja, hogy túl szép nőket talál társkeresőkön és nem hiszi, hogy valós személyek...
2014. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Az, hogy mind modell kinézetű, élhet városban vagy faluban is. A visszafogottabbak, vagy netán csúnyácskák itt nincsenek. Mind modell.
2014. jan. 19. 22:46
 7/45 Költőnő? ***** válasza:
gondolom, az lehet a hátterében h aki előnytelenebb külsővel rendelkezik, az értelemszerűen nem fogja telenyomni a képeivel. Gondolom én.
2014. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
88%
Ezek mióta "modell kinézetűek"?Nem azt mondom,hogy rondák,de nem is szépek...ezek átlagosak,vannak ezeknél ezerszer szebbek,ezek semmiképp se modell kinézetűek
2014. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Vannak visszafogottabbak is csak kevesen. A legtöbb ilyen modellkinézetű, mert ezek a profilok nem valós személyeket takarnak, érts: vagy az oldal üzemeltetői hozták őket létre vagy egy fiú/férfi unatkozik...Nyilván a pénzes társkeresőkön tudják, hogy azokat a nőket nézik meg legtöbben, akik szépek. Őket akarja a legtöbb férfi és ezért képesek előfizetni is, hogy felvehessék a kiszemelttel a kapcsolatot. Az üzemeltetők meg kaszállnak, azaz a pénz beszél.
2014. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Tessék a reklám hatás!


[link]

2014. jan. 19. 22:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!