Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a legtöbb nő nem akar ismerkedni a kicsit visszahúzódóbb, csendesebb, romantikusabb férfiakkal, de aztán ide jönnek sírni, ha melléfogtak és dobta őket a pasijuk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak jó színészi képességekkel megáldott pasik, akik megmutatják, mi kell a nőnek, ezért jönnek ide sírni, az hogy te senkinek sem kellesz, nem a mi gondunk. Visszahúzódó lányok se kellenek, csak arra... Szóval miről is beszélünk?
2014. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ennyi erővel fel lehetne tenni azt a kérdést is hogy: a legtöbb pasi miért nem akar ismerkedni kicsit visszahúzódóbb, csendesebb, szűzies hölgyekkel? :)


De egyébként egy ilyen pasi is, -mint amilyet leírtál- is szakíthat, nem csak a bunkók.


Amúgy a kérdésre a válasz: talán azért, mert nem mernek kezdeményezni, a nő meg már belefárad abba, hogy harapófogóval kell kihúznia minden szót a pasiból, aki nem képes felszabadultan, magabiztosan !_beszélgetni_! a nővel. Az ember azért lép kapcsolatba, mert jól érzi magát a másikkal. Nyilván ebben keresendő a válasz.

2014. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"az hogy te senkinek sem kellesz, nem a mi gondunk"


Hol olvastál erre utaló részt a kérdésben te elmeháborodott? Pont, hogy nincs okom panaszra. Állatira ismerhetsz egy anonim oldalon egyetlen kérdés alapján. Tyű ez igen!

2014. jan. 20. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a világ arra tart (fejlődik), hogy nagy heves indulatok kellenek, megalománia, dübörgés, szenvedély és konfliktus, örökké szóljon valami és villogjon. Zörögj te is, mindenképpen jelezd, hogy vagy! A fogyasztói trs. fénykorát éli. Lásd gazdasági válság... Az emberek félnek a csendtől, és a higgadtságtól, a magukba nézéstől, mert az gondolkodásra ösztökélhet. (ami káros) Az introvertált ember tehát cinkesnek számít ezért ma.
2014. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen Srác vagyok ,és igen abban van igazság ,hogy nem igen merek lépni vagyis ez lehet az egyik legnagyobb ok.

Amúgy mivel én ilyen vagyok ismerkednék ,olyan lánnyal ,mint amit leírtatok ,hogy csendesebb szűziesebb ,szóval embert nem lehet általánosítani ,mert mindig vannak kivételek.

Amúgy én is arra tippelnék ezzel kapcsolatban ,hogy a férfinak határozottnak kéne lennie ,és neki lépni nem a nőnek.

2014. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy kiderül, az ember nem jól választott, persze ilyenkor csalódott és elkeseredett. Ezért.

Az meg, hogy vannak, akiknek nem jönnek be a csendes, visszahúzódó férfiak, megint más téma. Ilyennel is be lehet választani ugyanúgy, mint egy magabiztosabbal és fordítva is igaz.

2014. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!