Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám a párom tudatára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a párom tudatára adni, hogy mennyire megbántott?

Figyelt kérdés
Tehát a párom igazából egy nagyon rendes pasi, nem rég viszont volt egy hullámvölgy a kapcsolatunkban. Sikerült túl lenni rajta, viszont utána nem sokkal meglátta hogy egy haverommal a neten beszélgettem aki mellesleg fiú. És totál kiakadt. Elmondta hogy mennyire bánja h helyrehoztuk a dolgokat, meg h én leszek az egyetlen aki a tiltólistájára kerül, meg hogy nem vagyok jó ember, hogy milyen önző vagyok, hogy szerinte a kapcsolatunkban csak én léteztem ő nem. Nagyon megbántott ezzel, de nem szóltam egy szót sem, viszont szeretném ha észrevenné magát. Hogy tudnám ezt elérni, ha el lehet?
2014. jan. 20. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd, az eszedbe se jut, hogy mindezt NEKI mondd el?
2014. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

és mi lenne ha te is észrevennéd, hogy mondjuk TALÁN lehet, hogy azzal, hogy chateltél vmi random palival, ezzel meg te aláztad meg őt.

teccik érteni az érem két oldalát? a szardobálásnak csak sírás lesz a vége, de hajrá.

2014. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rátok fér egy kiadós beszélgetés

mindkettőtökben még mindig sok a tüske

vágjál bele te elsőnek,hogy beszéljetek át dogokat és kezd te a sort!!!

2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt valami komolyabb is közted és a chates sráf közt? Milyen szándékból chateltél vele?
2014. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden esetben elmondom neki a gondomat, sosem tudom magamba tartani, ha vmi bánt de olyankor totál megsértődik és úgy hozza ki a dolgokat, hogy én legyek a rossz.


És nem random pasi volt, nem csak úgy össze vissza beszéltem, csak egy haverommal, hétköznapi dolgokról, az ő kishúgáról és az én vele egykorú unokahúgomról.

2014. jan. 20. 22:25
 6/8 A kérdező kommentje:
A facebook-on ismerősöm a srác. Nagyon ritkán rám szokott írni, megkérdezni hogy vagyok.
2014. jan. 20. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
ugye nem azt akarod mondani h a pasid kiakad azon, ha egy HAVERODDAL beszélgetsz?????
2014. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak én érzem úgy, hogy valami még hiányzik a leírtakból?

Most vagy van még valami amit a kérdező nem írt le, vagy a pasija nagyon ki lehet, ha egy véletlenszerű "hogy van a család?" chatnél kiakad.

Szóval kérdező, mi maradt ki?

2014. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!