Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert "gaz" osztalytarssal jarni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert "gaz" osztalytarssal jarni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egyik osztalytarsam es en is neki de sokan mondtak hogy osztalytarssal nem jo jarni vagymi..
2014. jan. 20. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Da. Azt mondják, később elég szar lesz vele összezárva lenni napi x órát, mondjuk engem szerintem nem zavarna. (erdélyi vagy? nincs ékezeted)
2014. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, hogy sokat lesztek együtt, hanem, hogy ha szakítás lesz belőle, akkor is össze lesztek zárva.

Ismerek ilyet, elég durva osztálybalhé lett belőle.

2014. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát nem. Mert ha szakítotok minden egyes nap nézheted tovább a képét. Rohadt nehéz úgy túllenni valakin, ha naponta találkoztok, tapasztalat.
2014. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, hanem rizikós.Egyrészt napi 7-8 órát összezárva töltötök egy teremben, egymás nyakán lógtok egész nap akár akarjátok, akár nem.Ez teljesen elrontja az egésznek a varázsát.Mennyivel jobb az, amikor hetente 3 vagy 4 alkalommal találkoztok pár órára?sokkal érdekesebb és nem válik monotonná.

Másrészt ugyanez a helyzet szakítás után.Akár akarod, akár nem, te órákig vele vagy összezárva minden egyes tanítási napon.Az sem lesz egy kellemes élmény.

De ne hallgass az osztálytársaidra, próbáljátok meg, aztán majd csak lesz valahogy.

2014. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én összejöttem osztálytársammal, 2 és fél éve együtt is vagyunk, igaz azóta már egyetemre járunk, egy egyetem, de külön szak, és jól megvagyunk (:

csak hogy legyen valami pozitívum is

2014. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem próbáljátok meg nyugodtan! :)


igen, ha szakítotok, valószínűleg gáz lesz, de ha értelmesek vagytok, akkor nem bántjátok egymást, és jól meglesztek így is.:)


ha nem szerettek minden nap együtt lenni a szerelmetekkel, akkor nem ajánlott. én igénylem a heti minimum 5 találkozót, ezért én jól jártam az osztálytársammal! :)


egyre viszont NAGYON figyeljetek oda! ne a tanárok és az osztálytársak előtt csókolózzatok... mi elkövettük ezt a hibát, azóta ha csak a vállát is megfogom, a tanárok ránk szólnak és rohannak az osztályfőnökhöz, akinek már a f* sza ki van velünk... szóval, ha csókolózni és szenvedélyesen ölelkezni támad kedvetek, akkor keressetek a suliban vmi kis eldugott részt, ahol maximum csak a diákok láthatnak meg ;)


sok sikert! :)

2014. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk.
2014. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!