Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok ha nem lehet az enyém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ez a lány tönkre tett.


mióta megölt, szó szerint megölt azóta nincsenek ízek, nincsenek illatok nincsenek színek semmi sincs.


mit tegyek, merre menjek, mit csináljak?


nem tudom hol lakik.

merre van, de nem bírom nélküle lassan 1 hete, hogy eltűnt és nincs meg, nem találom letiltott mindenhonnan és nem tudom elengedni, sőt csak nőtt a szeretetem és az iránta érzett szerelmem...nem eszek, nem alszok...és nincs maradásom már. nem találom a helyemet, megbolondított engem.


mit tegyek, hogy találjam meg?


2014. jan. 20. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felejtsd el..
2014. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne találd meg!
2014. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem megy, nem tudom elengedni sem elfelejteni.


minden egyes eltelt perccel csak jobban és jobban akarom őt.

2014. jan. 20. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a Maunikasóba!
2014. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De miért tiltott le?
2014. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tul sokat erzelgoskodtel es kozben elrabolta egy ferfiallat. Legkozelebb legyel te a ferfi es akkor majd a csajok fogjak igy erezni magukat. Ezt most buktad, de vigasztaljon ... ami nem ol meg, az megerosit.


Csak kaptal egy lecket az elettol (nem ez lesz az utolso).

2014. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem tudom azt írta zaklatom, de hát szeretem.


és nekem nem kell több pofon nekem ő kell és h adna még 1 esélyt én megváltoznék.


istenem ez fáj.

2014. jan. 20. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor ne zaklasd... nincs is annál szánalmasabb, amikor egy pasi a szerelmével üldöz egy nőt.....:S
2014. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Változtál volna meg amíg együtt voltatok. Késő bánat. Majd legközelebb okosabb leszel. El is hiszem, hogy azt mondja zaklatod. Szánalmas a viselkedésed most is. Szedd már össze magad, legalább valami férfi szerűség próbálj meg lenni, az isten szerelmére.
2014. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltak együtt, csak itt váltottak pár levelet.
2014. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!