Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sándorjános kérdése:

Barátizóna gyanús? 19/F

Figyelt kérdés

Kb. 4, de lassan 5 hónapja ismerek egy csajt. Nállam két évvel fiatalabb és jókat beszélgettem vele, csak elég gátlásos voltam gyakran fogdosni, vagy legalábbis hozzá érni... Egy iskolai szakkörön ismertem meg, ami átcsapott estébe mire végeztünk. Szinte mindig bevártuk egymást és együtt mentünk a buszmegállóig. Nevettünk meg minden. Egyszer kétszer furán néztünk egymásra, mintha mondanunk kellett volna valamit, talán ez az a kritikus pillanat, amit hal elszalasztok, akkor vége? Lehet... Mindegy elhívtam egy koncertre, szerencsére hasonló a zenei ízlésünk (azt mondta, hogy jól hangzik, ott lesz). Vártam, de nem jött el, bár ennek ellenére folytattam vele az ismerkedést. kb. két, vagy három hétre rá egy osztálytársam bíztatására elhatároztam, hogy megkérdezem, hogy mi lenne, ha járnánk. Ő azt felelte, hogy lehet róla szó. Akkor kijelentettem, hogy nem is tudja milyen boldog vagyok. Megfogtam a kezét és egészen közel húzódtunk egymáshoz, aztán előre dőlt és a térdére támaszkodva nagy levegőket vett. Aztán jöttek a problémái az élettel, persze mindig próbáltam meggyőzni, hogy segíthetek neki ezeken a gondokon túlemelkedni "elbújni a rohanó világ elől". Azt mondta, hogy túl sok mindennek és mindenkinek kell megfelelnie és nem jutna rám ideje. Fel se fogtam, hogy mi ez a nagy hangulatingadozás így nem csapott le a hír elsőre. Megpróbáltam azért megcsókolni, de ő ezt nem hagyta. Azt mondta, hogy még éretlen a szerelemhez. Végülis húsz perc huzavona után elköszöntem tőle... elagbosszantóbb az egészben, hogy sose volt még barátnőm és ennyire még nm voltam egy hullámhosszon egyetlen csajjal se, ha vele nem, hát senkivel nem sikerülhet.


Erről mit gondoltok?



2014. jan. 20. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg éretlen, és ezt ő is tudja magáról. Ne erőltesd, úgy látszik, mégsem akar kapcsolatot.
2014. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ kedves első! Most, hogy újraolvastam sajnálom a sok helyesírási hibát, nem vall rám. De gondolhatjátok milyen nehéz erről írni... Elfelejtettem a végére írni, hogy másnap beszéltem vele chaten és azt mondtam, hogy felesleges rágódni rajta, ha netán túlságosan felkavaró volt neki. Azt írtam, hogy jól viselem az elutasítást (hazudtam), így nincs miért sajnálkoznia. Végülis megállapodtam vele abban, hogy elfelejtjük ezt az incidenst és a tegnap előttről folytatjuk (tudom, hogy szörnyű barátizónába, vagy csapdába mentem bele...). Attól függetlenűl még szertem, bár elég halvány a remény, akkor jól gondolom túl kell lépnem rajta, mert esélytelen igaz?
2014. jan. 20. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
szívszorító történet, de ha kitartó vagy akkor tuti siker lesz :) nekem is hasonlóan indult aztán úgy nézett ki csak barátok maradunk... azóta megtört a jég, együtt élünk de kellett hagyni időt egymásnak bőven
2014. jan. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!