Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, hogy ne legyen agresszív, és ne bántson?

Figyelt kérdés
Sajnos ezt kell kérdeznem, ugyanis 2 éve vagyunk együtt, és kb. 4 hónapja birtokló, uralkodó, tahó lett. Úgy érzem, ezért kiábrándultam belőle, de ebben nem vagyok még biztos. Ám nekem erre nincs szükségem. Megbeszélni nem lehet vele, mert ő "tökéletes", ő az "isten", a többi az "alattvaló". Egy fokozatos, óvatos szakításhoz vezető módszert keresek, hogy utána ne zaklasson. Én se vagyok ennek híve, de ha kerek-perec megmondanám neki, nem tudom, mit váltanék ki belőle, és miket csinálna utána. Gondolok itt kibeszélésre mások előtt, facebook- kiírásokra, stb. Mit tegyek?
2014. jan. 21. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Helo, próbálj valamien csajt ráúszitani,egy megcsalás elegendő indok.
2014. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
erd el h o szakitson. Iratkozz be tobb tanfolyamra is, mert igy majd nem ersz ra, ami igaz is. Egyre kevesebb ido jusson ra, es a vegen o mondja ki h hello.
2014. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiak, akik a tulajdonuknak tartanak egy nőt, mindig cirkuszolnak a végén. Ezt nem lehet kivédeni, sem megúszni.
2014. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
Telefonon. Megmondod, hogy vége és közlöd, hogy ha meg mer keresni, hogy cirkuszoljon feljelented zaklatásért.
2014. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy szeretnél egyedül lenni egy kicsit.Amennyiben ez megoldható az adott körülményeitekhez mérten, akkor kezdd ezzel.Ez nem fog neki tetszeni, de te csak továbbra is mondd azt, hogy egyedüllétre van szükséged.Egyrészt azért, hogy tisztázd magadban mit is szeretnél(Úgy érzem, ezért kiábrándultam belőle, de ebben nem vagyok még biztos.)

Másrészt pedig azért, hogy megerősítsd önmagadban azt a pontot, ami valódi független lényed, ahol az örömöd nem függ semmitől és senki mástól.

Mások véleményével pedig ne foglalkozz.(Facebook, stb..)Neked a saját döntéseid alapján kell élned az életedet.Aki szeret téged az abban támogat ami boldoggá tesz.

2014. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom. Én féltem hogy megüt, mert kaptam tőle már két pofont és együtt kellett maradnom vele. Nem voltak mellette barátaim, mert mindenkit elmart tőlem, és nem volt olyan hazugság a szüleim előtt, amit ne találtam volna ki csak azért mert kérte, h menjek ki. Természetesen csalt ezzel is, azzal is és én nem értettem, h annyi mindenki mellé miért én kellek neki. De amint lehetőségem volt és biztonságba kerültem, voltak a nővéremnek és egy táborban megismert barátoknak egy olyan társasága, aki megvédett.. Zaklatott igy az elején, hivogatott, irogatta a fenyegető smseket. Aztán telefonszámot csináltam meg egy uj facebookot, mert jatszadoztunk a letiltásával az eredetinek. Aztán hála a facebook csapatának, megkérdezték tőlem hogy tudok e arról, h megváltoztattam a jelszavam ekkor és ekkor és én nem tudtam róla és mindenki számára letiltotta.. másfél éve vége, rettegek tőle, de már nem zaklat, csak lelkileg vagyok még kicsit szarul, ha látnom kell, vagy hallok róla. Esetleg "üldözési mánia" is kialakulhatott, mert egyedül az úton félek attól, hogy nem e követ
2014. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 6-os voltam, és tulajdonképpen csak azt akartam tanácsolni, hogy vállald azt ami vele jár, de mindenképp legyen társaság ami az elhatározásodban tart... nekem ez segitett, az új társaság és egyfolytában táborozás, h messze legyek az otthonomtól
2014. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!