Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok benne?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk első hónapjaiban pátyolgatta az elődeim lelkivilágát, habár szerinte már nem úgy mint előttem, szóval nem flörtölt csak beszélgetett mint barátokkal ... Ez rendben is lenne ha nem fordult volna elő számtalanszor h ahogy beléptem pánikszerűen megszakadt a pötyögés a telefonján ... Mikor rákérdeztem tagadta hogy beszélgetne bárkivel is a munkáján es a barátnőin kívül. De bebukott hogy valójában az udvartartását pátyolgatja. Kb ahogy kitettem a lábam a házból mindjart ment a nyalom a szád. Mint kiderült ezekkel volt minden amit telefonon el lehet küldeni vagy le lehet írni ... (Sexchat, képek, videók)

Az lenne a kérdés ha mellettem nem ebben a hangnemben de kellettek ezek a magamutogató luserek és megért annyit hogy a szemembe hazudjon bíznátok még benne? A másik felvetés hogy hülyeseg az hogy mióta végignéztem hogy mit csinált már nem tudok ugy ránézni vagy hozzányúlni mint előtte ??



2014. jan. 21. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre: nem.
2014. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bíznék meg benne, sőt, dobnám.
2014. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bíznék.

És ez a sexchat eléggé kiábrándítana.

2014. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem megbízható!
2014. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint barátok? Téged beoltottak. Szerintem hajítsd ki, vagy ajánlj fel egy hc gangbang bulit :D és utána hajítsd ki :DDDD


Alapszabály:

Bithces ain't shit... - a krvákat sosem szeretjük, csak megdugjuk őket.

2014. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!