Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túlságosan jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túlságosan jóban van egy haverjával és ez zavar. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok féltékeny típus és nem zavar, hogy vannak férfi barátai/haverja de a szóban forgó srácot ismerem és tudom mindent csak érdekből tesz. Régebben hajtott is a barátnőmre amikor még nem voltunk együtt de már ismerkedtünk. Próbáltam már utalni rá, hogy nem örülök annak ha ennyire jóban vannak, de nem változott semmi. Mit kéne tennem?
2014. jan. 21. 10:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Ha megpróbálsz bekavarni, csak magad alatt vágod a fát. Ha a barátnőd nem akar tőle semmit, akkor felesleges az aggodalmad. Nekem is a legjobb barátaim férfiak. Volt egy barátom akinek nem tetszett, és folyton emlegette, hogy nem kéne velük tartanom a kapcsolatot. Páros lábbal rúgtam ki.
2014. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha eltiltod a haverjától, a csaj egy idő után elhagy. Engem is tiltottak eleget és elhagytam őket. Mostani barátom meg nem tilt és igy pont jó, rámhajt a haver? tudja h egy ölelésen túl semmit nem kap, s kész
2014. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Bezzeg ha fordítva lenne akkor már menne a hiszti...
2014. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
7%
Idővek úgyis az vár rád, ami rám hogy megcsal. Tudom ám, mi is igazából tényleg a fiú kány barátság.
2014. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom és nem is akartam eltiltani tőle mert annak tuti nem lenne jó vége. Viszont ha hagyom az egészet akkor meg zavar a tétlenség...
2014. jan. 21. 10:51
 6/26 anonim ***** válasza:
Forditva hiszti? jó barátnőid voltak. Persze hogy mindenki féltékeny, ez természetes, de ha tudod és tisztában vagy vele, hogy ő téged te pedig őt szereted, akkor miért ne lehetnének haverinák, vagy haverok a képben?
2014. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

10:52

persze lehetnének haverok a képben ha nem ismerném a szóban forgó egyént és a szándékait akkor nem is zavarna, eddigi kapcsolataimban sosem voltam féltékeny amit persze volt, hogy ki is használtak, ezt nem szeretném újra

2014. jan. 21. 11:00
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor sajnos nem tudsz mit tenni :S

A volt barátnőm is így jött össze velem, hogy kapcsolatban volt és én voltam az a barát. Szép lassan belém is szeretett.

Persze amikor velem volt akkor is akadt ilyen jó barát más személyében.

Végig bennem volt, hogy én is bármikor így járhatok ugyan, de amikor szóltam neki, hogy nem örülök ennek a helyzetnek akkor ment a hisztizés, hogy miért vagyok ilyen féltékeny, miket feltételezek róla stb...

Majd megcsalt vele.

2014. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
akit vinni lehet, hadd vigyék.. de nincs itt semmi sem valojaban..:)
2014. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondtam, csak más átélni.
2014. jan. 21. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!