Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy lány a nevével kapcsolatban hazudott?

Figyelt kérdés
Alapvetően buta, műveletlen, rosszindulatú lányról van szó. Rengeteget szokott hazudni, többek közözz hamis vezeték- és keresztnevet mondott a bemutatkozáskor. (Az interneten könnyen leellenőrizhető volt a hazugsága.) Miért hazudik egy kiscsaj egy vállalhatatlan és könnyen megcáfolható dologgal kapcsolatban? Mire képes még, aki a nevével kapcsolatban is hazudott?

2014. jan. 21. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel és rossz véleménnyel vagy róla , minek foglalkozol vele ??!
2014. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 7. válasza:
Az ilyennel nem éri meg foglalkozni örök hazugság az élete ezét egy idö után bele is zavarodik felejtsd el:
2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A név csak egy dolog (mondjuk már ezen elgondolkodnék...)... viszont te magad írtad:


"Alapvetően buta, műveletlen, rosszindulatú lányról van szó."


Akkor mi is a kérdés a továbbiakban tulajdonképpen?

2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen becstelen, őszintétlen világban élünk. Mindenki kamu neveken irkál vagy név nélkül mindenhová. Nem a kislány a hibás, hanem a hazug kor.
2014. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A lány sem emberi, sem kapcsolati szempontból nem érdekel, ez talán kiderül a fenti véleményemből.


Csak azon tűnődöm, hogy milyen aljas dolgokra képes még, másrészt hogy a társadalom miért toleráló az efféle szörnyekkel szemben.

2014. jan. 21. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg azon tűnődöm, hogy milyen aljas dolgokra képes még, másrészt hogy a társadalom miért toleráló az efféle okostojásokkal szemben, akik ilyen ostobákat kérdeznek, mit ez itt. Az emberek tízezrei kamuneveken vannak fent a neten, szerte a világban. Semmi érdekes nincs abban, hogy valaki egyszer Borcsa, máskor Fanny.
2014. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló:


A lány velem egy kollégiumban lakik, vannak közös ismerőseink, ráadásul a szobabeosztás (név szerinti lebontásban) megtalálható a neten.


Ezért nem értem, hogy lehet valaki ilyen primitív, miért ilyen primitív, miért ilyen azonnal megcáfolható hazugsággal élt. Amúgy a hazudozó lányokat senki sem vonja felelősségre soha, bármit megtehetnek.

2014. jan. 21. 11:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, miért gondolod, hogy tenned kéne bármit is?
2014. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én a helyedben elnevezném, és úgy hívnám. pl Kamus Kitti innentől és úgy is szólítanám (vagy Bélának :D).
2014. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Ha nem érdekel, miért gondolod, hogy tenned kéne bármit is?"


Mert nem elégedett meg azzal, hogy nekem hazudjon, a hátam mögött is elkezdett befeketíteni.

2014. jan. 21. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!