Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a 23 éveseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a 23 éveseket öregnek titulálni? Amikor ez nem is igaz, mert ez még bőőőven a fiatal korosztályba tartozik.

Figyelt kérdés

Én is 23 vagyok, most fejezem az egyetemet, és ezután egy másikat kezdek majd el. Nem álmom, vágyam egyelőre se a gyerek, se a házasság, és nem mellesleg, nem is tudom magma elképzelni ilyen szerepkörökben. Menyassznonyi ruhában még igen, de terhesen már nem. Nekem tökéletesen megfelel, hogy hétközben suli, hétvénén buli, nyáron meg buli és munka(az összes nyaramat végigdolgozom, és a környezetemben ezt nem sokan mondhatják el magukról), meg hogy ebben a korban már kiöregedett az ember.... hát nem, mert nem 1O évesen kezdtem....


23L



2014. jan. 21. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ki az az aberrált barom, aki ilyet mond?
2014. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rengetegen vannak. :D Itt a GYK-n is..
2014. jan. 21. 12:13
 3/19 anonim ***** válasza:
Ki mond ilyet?
2014. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

mindenki más, ha neked jó ez az élet akkor ne foglalkozz másokkal, a legtöbb 23 éves szerintem így van vele mint te.

Én is 23 vagyok, én pl szeretnék már egy komoly kapcsolatot és 3-4 éven belül gyereket is!

2014. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit mondjak én ,25 évesen?! Nagymamám szerint,már vénlány vagyok.
2014. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, mindjárt 24, és nagyon öregnek érzem magamat.
2014. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nincs igényem sem felső oktatásra (főleg nem több diplomára), sem bulikra... ellenben szeretnék a közeljövőben családot alapítani és viszonylag egyszerű munkát vállalni, ami mellett marad időm a fontosabb dolgokra. (család, stb.) Pedig csak 22 vagyok. Ritka kivétel, tudom. A gyerekben nem vagyok én sem biztos, egyelőre de nem látnám értelmét sem a buliknak, sem annak, hogy szerezzek diplomát, ami mellett ugyan jól fizető állásom lehetne, de olyan sok időt elvenne mástól, hogy a munkából állna csak az életem. (kivételek itt is vannak, de...)


Csak mutatom magam, hogy én vagyok a másik véglet. Nincs vele semmi szándékom. Csak annyit tudok mondani én is, hogy ha neked ez kell, csináld ezt és tessék letojni, hogy más mit mond, hogy szerinte neked mit kéne csinálnod vagy épp nem csinálnod. A Te életed elvégre. :)

2014. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én azért akarok még egy sulit, hogy aztán nagyobb eséllyel legyen jó munkám. Mondjuk tanári állásra pályázok, tehát ott lesz bőven időm az esetleges családra, meg jobb szülő is leszek, ha tanulok pedagógiát. Legalábbis remélem..
2014. jan. 21. 12:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 éves vagyok, örülök, hogy hamarosan kijárom végre az átok sulit.

Legszívesebben férjhez mennék és meg sem állnék 3 babáig ... de ez persze nem csak rajtam múlik.

Nem mindenkinek van igénye még tanulni, bulizni, 17-22 éves korom között kibuliztam magam egy életre, "kiéltem" magam azzal a 2-3 emberrel, akikre igényem volt és családra vágyom.

és sajnos, egyre öregebbnek érzem magam, kattog az órám, hogy ennyi idősen anyuék korosztálya minimum egyszer lebabázott, én pedig itt vagyok egy alig féléves kapcsolattal és még az iskolát sem fejeztem be.

2014. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én pár hónap múlva leszek 23, már bevégeztem 2 egyetemet, ezalatt nem buliztam és nem pasiztam. Nem volt rá igényem de nem is nagyon érzem azt, hogy kiöregedtem ebből. Még 2 max. 3 évig van rá időm, pláne, hogy most lazábbra fogtam a programom. Viszont most nagyon is lenne már igényem egy komoly pasira, aki komoly kapcsolatot szeretne. Családot és gyereket is szeretnék már, de semmiképp sem akarom elsietni, mert nem vagyok még teljesen felkészülve semmilyen szempontból. Csak vágyom a szeretetre és a biztonságra. (Ki voltam akadva legutóbb egy előadáson, egy csomó gyereket látni nyüzsögni). :)
2014. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!