Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire sok múlik egy diplomán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok múlik egy diplomán?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ne várjam el a barátomtól, hogy ha van diplomája, olyan lánnyal járjon, akinek nincs. Mert hogy ez zsák a foltját elven működik. Neki sincs diplomája, apunak se, és megvannak (szakmájuk van). A húgom is mindig a sulijából lóg valami sráccal.

Nem vagyok buta, szorgalmas is (3 nyelven beszélek folyékonyan, további 3on értek), csak rosszul választottam szakot, és nem úgy megy az iskola, mint kéne.

Anyu szerint esélytelen, hogy egy olyan családba befogadjanak így, ahol mindenki már diplomás. (A barátom tanár, a szülei mérnökök)


Tényleg ennyire számít a diploma?


20l


2014. jan. 21. 14:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Csak bunkóknál számít a diploma. Én is építész leszek fél év múlva és nagyon nem érdekel a másik végzettsége. De ahhoz, hogy valaki eljusson egy ilyen szintre, kell az intelligencia is.


Ráadásul ha te három nyelven beszélsz, akkor nem lehetsz egy hülyegyerek. Lényeg a lényeg, nem számít a diploma. Főleg manapság.

2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Lehet diplomája egy hót sötét egyednek is, nem ettől ember az ember. Mert tudok olyan diplomást, akit tudásilag egy érettségizett kenterbe vágta:D és nem is egyszer:D
2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Hosszú távon számít. Azért te se akarsz olyannal lenni, aki lenéz, mert diplomád van, ugye?


Amúgy meg ha vki értelmes, akk diploma nélkül is értelmes. Bár, jobbak a munkalehetőségek, ha van. Nem azt mondom, h van munka, de TALÁN nagyobb az esély. Pl. én nem tudnám elképzelni, h nekem ne legyen.

2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik így gondolkodnak (mint pl. anyukád), de szerintem ez nem számít. Vannak hülye diplomások és okos max érettségizettek is.
2014. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Jelenleg egyetemre járok, de nem megy, ezért tervezünk kimenni külföldre, hogy ott tanulhassak. (Nagyon jó nyelvérzékem van, gyorsan tanulok.)

De mielőtt tanulhatnék kint, először dolgoznom kell, hogy legyen miből élni.

Anyukám szerint a barátom ki fog dobni, ha pincérnőként kell lehúznom x évet suli előtt/mellett, mert az megalázó.

Kitűnőre érettségiztem, nyelvvizsgám van, tehát nem vagyok műveletlen.

2014. jan. 21. 14:40
 6/28 anonim ***** válasza:
érdekes általában pont a csajoknak számit inkább akik szintén diplomásak h a pasijuk is az legyen, férfiakat nem nagyon érdekli csak ne a pénzre hajtson
2014. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Sztem ha már nyelvvizsgád van, akkor ne pincérnősködj, hanem fordits!!!! Rengeteg pénzt lehet vele keresni, pár éve 1o euró volt egy oldal!!:) De amúgy nem hinném, h kidobna azért, mert pincérkedsz.. az izgis munka :)
2014. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
amúgy hanyadéves vagy? ha a vége felé jársz, akk már inkább fejezd be, jót fog mutatni a cv-ben, aztán meg jöhet a külföld.
2014. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Még nem pincérkedem, jelenleg egyetemre járok. De ha nem sikerül, máshol fogok tanulni, és mellette/előtte pincérkednem kell (vagy más kétkezű munka), hogy finanszírozhassam a tanulmányaim, és ne a barátomnak kelljen eltartani.

Csak nyelvvizsgával még nem fordíthatok tudtommal... :S

Ahhoz végzettség kell.

2014. jan. 21. 14:46
 10/28 A kérdező kommentje:
Elsős, mert csak 19 évesen kezdtem + évvesztes is vagyok (7 évesen kezdtem az általánost)
2014. jan. 21. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!