Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a párom arra, hogy kicsit jobban figyeljen oda a tisztaságra?

Figyelt kérdés
Amikor nála vagyok mindig szemet szúr a fürdőszoba, nem túl nagy a gond, elég lenne egy szivacs meg tisztítószer. túl kínosnak gondolom de engem meg rettentően zavar és nem tartom túl higiénikusnak! Tudom hogy a férfiak nem takarítanak úgy mint a nők (bár biztos vannak kivételek), de mégis hogyan tudnám rávenni h az alapvető hogy legyen kitakarítva a mosdókagyló vagy a zuhanyzó!!!?
2014. jan. 21. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kerek perec megmondanám neki, hogy gusztustalan, ahogy kinéz a fürdő! Ha nem tetszik neki, az az ő baja, max. addig nem megyek, míg ki nem takarít.


Nálunk van, hogy a párom engedi a fürdővizet és nem öblíti jól le a kádat és én már azért is szólok, hogy nem igaz, hogy nem tudod rendesen megcsinálni :)

Vagy nála pl. a hajmosás a téma folyton, mert utál hajat mosni, vagy fáradt hozzá és már többször volt, hogy mondtam, hogy addig nem megyek vele sehova, míg hajat nem mos, vagy míg le nem veszi a gyűrött ruhát.

2014. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ti mióta vagytok együtt? mi még csak pár hónapja ismerjük egymást és cikinek érzem megmondani neki és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni!
2014. jan. 21. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 3 éve. Hát figyelj. Én tuti nem bírnám magamban tartani. Eléggé nyers tudok lenni sokszor, akaratlanul is, szóval tuti, hogy én már szóltam volna neki és valószínűleg nem finoman. Egy embernek legyen már azért annyi igénye maga felé, hogy nem a koszban fürdik. Sajnos az én párom is hajlamos elhanyagolni a lakást is és magát is és már kezd unalmas lenni, hogy mindig rá kell szólni.
2014. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ajánld fel,hogy kicsit át rendeznéd és kész is:)
2014. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es!


De miért a lány takarítson a pasi helyett? Nem közös a lakás, ha jól értelmezem a dolgot, ő pedig nem takarítónőnek megy hozzá!

2014. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös :)

nem jelentene problémát ha meg kellene neki mutatni mit hogyan kell csinálni, sőt meg is csinálnám, szeretek takarítani (tudom most sokan hülyének tartanak) Már annyira bennem volt h fogok egy szivacsot és kitakarítom míg a szobába van de utána kínos tartanám. Pedig hamarosan meg kell ezt vele beszélnem, mert taszítani fog, nem vonzani.

2014. jan. 21. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondd meg neki. De magadtól ne állj neki takarítani. Ha együtt maradtok,lesz még rá lehetőséged bőven :D
2014. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Captain Hindsight ***** válasza:
szerintem direkt hagyja úgy hogy ráugrassz e.elvégre mindenki tudja hogy a nők imádnak takarítani
2014. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!