Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még soha nem volt barátom. Eddig nem agyon zavart, elvoltam egyedül is. De most 19 éves fejjel már jónak látom az időt, hogy legyen párkapcsolatom. Nem vagyok az a bulizós, egész nap facebook-on lógós típus, sőt inkább visszafogottabb. Néha mondják rám, hogy csendes vagyok, mondjuk főként olyan emberek akik nem ismernek. Tudtok a szórakozóhelyeken és iskolán kívüli lehetőségeket, ahol lehet ismerkedni? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 21. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ne keress.

itt vagyok.

2014. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lakhelytől is függ, nálunk kisvárosban például a Tesco előtti kisparkolóban van egy ilyen " törzshely ", beszélgetni ott mindig szokott lenni pár ember, gondolom felétek is vannak iylen helyek, vagy esetleg csak simán elmenni vásárolgatni ha van pláza, ott is sokan vannak, meg ilyen helyeken.
2014. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel irasodböl arra lehet következtetni, hogy lany vagy, gyanitom, hogy most mar olvasatlan üzeneteid szama elerte a 3 szamjegyet...


Valassz egyet a "Jaj, en mindig olyan lanyra vagytam, -bena poen következik- annyira örülnek, ha valaszolnal" irasok szerzöi közül. Talan olyan, aki nem követett el tul sok helyesirasi hibat es akinek volt annyi esze, hogy leirja a lakohelyet es annyi szerencseje, hogy az közel legyen a tiedhez.

2014. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!