Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szerezzek magamnak barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzek magamnak barátnőt? Budapesti vagyok.

Figyelt kérdés

1 nem járok bulikba sem diszkókba.

2 nincsenek barátaim sem ismerőseim.

3 csúnya vagyok (tudom, hogy ezt most nem kellett volna írnom, de ez az igazság, ha nagy az önbizalmam ha nem, ez van, csúnya vagyok).


mik a lehetőségeim?

valaki segítene?


hol vannak Budapesten olyan helyek ahol 21 év körüli lányok meg fiúk ismerkednek.



2014. jan. 21. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
eléggé antiszoc vagy akkor.... járkálj el, járj könyvtárazni, nyelvtanfolyamra, akárhova.. nem kifogás, h "csúnya vagyok", fogadjunk, nem is vagy az, csak siránkozol:)
2014. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ejj, ejj Ricsike, hónapok óta nem tanulsz semmit. Először magadon kell változtatnod, mert egy ilyen sírós b@lfaszgyerek senkinek sem kell. Ha jól néznél ki, akkor se.
2014. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ember gec még ha azt mondtad volna hogy tanyán laksz de Pesten búj már el.
2014. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 QueenRavenna ***** válasza:
Mindig is tudtam, hogy egy szánalmas balfąsz vagy Ekicsir :D
2014. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3

3

igazából 4 nyelvtanfolyamon indultam el, hátha lesz ott velem egykorú társaság..erre mit kapok mind a 4-szer.

70-80 éves öreg nyugdíjasok.

hát soha többé nyelvtanfolyam.


aztán 1-szer neki vágtam a autós sulinak..ott meg áá..ott szar volt az egész.


és nem vagyok antiszoc, csak beismerem azt ami valójában vagyok.

beismerem és elismerem, már nem zavar.

2014. jan. 21. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Na jó figyi láttam már pár helyen a hozzá szólásaid és hogy itt sírsz az oldalon jó én sem voltam nálad sokkal különb de megismertem itt az oldalon egy lányt aki ráébresztett arra hogy esélyem sincs nála, de komolyan mondom kitudtam sírni a bánatomat a vállán és ő segített nekem nagyon sok mindenben hogyan épüljek fel.

Először is nekem a külsőmmel volt gond, oké folyamatban van a változás, de nem megy 2 nap alatt csak kitartónak kell lennem. Másrészt társaságot kell keresni nincs mese.

Az hogy miért nem jársz el, miért nincsenek barátaid, ismerőseid, annak az okát tudni kéne ám, de elsősorban magadtól kell rájöjjél, a dologra.

És a csaj aki nekem segített így sokkal könnyeben érzem magam és leszoktam az önsajnálkozásról is, jó picit még sajnáltatom magam de már fele annyira mint eddig. Szóval erről lekéne szoknod.

Az hogy csúnya vagy fene tudja láttam már egész ronda srácokat is egy szép lánnyal és komolyan mondva én akkor majdnem elsírtam magam hogy ez mégis hogy lehet, de változnod kell mert így jelenleg nem vagy jó, és nem lesz neked nőd a büdös életben sem!

2014. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

akkor nem lesz, így jártam.

nem tudok mit csinálni, hova menjek, merre menjek.

mondjátok meg és megyek, de hova?

nincsenek barátaim, senkim se..így, hogy, kérdem én, hogy?

2014. jan. 21. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
azért nem hiszem el h 7o-8o évesek voltak ott :D ne nevettess már :D már nem egy nyelvtanfolyamra jártam, ráadásul kisvárosban, mondjuk a spanyolt most nagyvárosban csinálom, de sehol nem voltak annyira idősek... :D amúgy meg nem a párkapcsolat miatt, hanem elsősorban magad miatt tanulj nyelveket....
2014. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

egyszer jártam japánra.

2-szer kínaira.

egyszer meg angolra.


és esküszöm...mind ilyenek voltak.

60 fölöttiek voltak...én meg nem hittem a szememnek, vagy csak az ég teszi ezt velem...az uccsónál már nevettem az egészen.


az autós suli meg nem volt az én asztalom, nem is volt kedvem hozzá.


nem tudom mit tegyek.

komolyan nem tudom.

2014. jan. 21. 23:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem jársz el otthonról akkor chat.hu vagy internetes társkereső is beválhat:)


De előbb utóbb találkozni kell velük.

2014. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!