Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti normálisnak tartjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti normálisnak tartjátok hogy egy friss kapcsolatban, lassan egy hete találkoztam a barátommal és két napokra felszívódik azt sem tudom hol van, mit csinál?

Figyelt kérdés
Mit csináljak?
2014. jan. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Amilyen a mosdo olyan a torolkozo. Ezzel azt akarom mondani hogy ha ilyen jol valalsztottal, akkor nyilvan kicsik az igenyeid :) De legalabb fejlodokepes vagy :)
2014. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hanariko ***** válasza:

Hát ezt nagyon kettősen lehet nézni. Ha friss kapcs. lehet ő úgy gondolja hogy még nem nőttetek össze annyira, hogy mindenről beszámoljon.

Ugyan akkor az is lehetne hogy friss kapcsolatban sülve-főve együtt, és így meg fura az "eltűnése".

Szerintem kérdezz rá óvatosan.

2014. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem nincs értelme.... Ne keresd, és töröld le őt fb-ról.
2014. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az. Jó, tény, hogy én mindig szerettem, ha nem vagyok összenőve a párommal, és igénylem, hogy mindkettőnknek meglegyen a saját tere. Ő is sűrűn eljár a haverjaival ide-oda, én is. Ez nyilván nem feltétlen követendő példa, de ha nincsenek nagyobb igények, akkor megfelel.

Mondjuk attól mi szoktunk telefonálni vagy sms-ezni vagy valami, bár most, hogy ő is vizsgázik, meg én is, nem nagyon keressük egymást. Úgyse megy sehova, a könyvtárban ül és tanul. Én meg itthon ülök és tanulok. Van, hogy napokig nem is beszélünk ilyenkor.

DE ha téged zavar, akkor mondd meg neki, mert az az ideális, ami mindkét fél számára megfelel.

2014. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

hát egy két nap -főleg induló kapcsolatnál-nem a világ vége, de ez én vagyok.

Sosem igényeltem a napi szintű kapcsolattartást. HA ír, jó, de nem látok egy két nap után rémeket.

2014. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!