Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! , mennyire gond az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! , mennyire gond az ha a pasitok cigizik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én ilyen marhaságokon nem akadok ki.... :)
2014. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze cigiző férfival.
2014. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egy év után kértem meg a párom hogy szokjon le, és megtette :)
2014. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Az én párom cigizik, nem sűrűn, de szokott, az illatán/ízén nem érződik, így nem zavar, de egyébként sem zavarna.
2014. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem jöttem össze soha semmilyen körülmények között dohányzó pasival mert undorító.


Ha mondjuk együtt vagyunk, de közben rákap akkor választhatott, vagy én vagy a cigi. Nem tudott lemondani egyikünkről sem, én segítettem neki és szakítottam.


27/N

2014. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem zavar. - csak ne óránként.
2014. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem gond, de adjon belőle nekem is. A barátom cigizik, én is. Bár ő most le akarna már szokni, de mellettem lehetetlen. Nem dohányos koromban sem zavart, imádom a cigiszagot.
2014. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, én is cigizek. Az a fura, hogy két volt barátom is pont mellettem próbálkozott a leszokással...
2014. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Én cigiző pasi vagyok kíváncsiságból megnézegettem a válaszokat és megnyugodtam, hogy a nagy többség nem ilyen.. najó nem mondok csúnyát. De tényleg nem értem hogy lehet kizáró ok ilyesmi, hogy lehet ezen így fennakadni. A fontossági sorrendek nagyon nincsenek rendben. Szóval ezt komolyan gondoljátok(akinek nem inge ne vegye magára), hogy ha összehozna titeket a sors egy olyan pasival aki ha nem is tökéletes(maradjunk a földön) de nagyon kedvetekre való minden tekintetben és tudnátok, hogy ő benne lenne a kapcsolatban, akkor a feketelistára írnátok mert cigizik? Ezt nem szúrkálódásból írom tényleg érdekel.

A barátnőm asztmás és 2-szer ha belélegzi a füstöt már minden baja van, megkért hogy szokjak le nemet mondtam érdekes mód ugyanúgy szeret, és meg sem próbált fenyegetni hogy akkor válasszak..

(az természetes, hogy mindig kínosan figyelek, hogy még csak véletlen se kerüljön felé a cigifüstömből)

2014. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja letenni, ostoba mert tudatosan saját magát mérgezi. Ostoba férfival nem járnék

Ha le akarja tenni de nem tudja, gyenge jellem, mert függő. Gyenge emberekkel nem járnék.

Összességében nem, ha néha rágyújtana engem az is idegesítene. Mindkét szülőm dohányos és irtózom a cigifüsttől.

2014. jan. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!