Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt vagyok a barátommal . Ez az idő alatt 2-szer hagyott ott egyszer féltékenység miatt most meg sex hiány miatt, havonta egyszer volt, elhidegültunk. Allitolag nem feküdt le senkivel? Csak csokoloztak es az utóbbival SMS sexxeltek.

Figyelt kérdés
Elvagyok jegyezve, nála alszok de nem költöztem hozza . En szeretem es ugy érzem o is, de megis mar kétszer lepet félre ha lehet azt mondani mert otthagyott es ugy lepet félre . Ujra elmegy ha vlmi meg szúrja az orrát?
2014. jan. 21. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az eljegyzésnek így mi értelme van, h nem is laksz nála és 2x megcsalt??? én ezt nem is nevezném kapcsolatnak.... ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2014. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A havi 1 eléggé borzalmas tud lenni...
2014. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem elégíted ki az igényeit, akkor minek akarsz hozzámenni? Féltékenykedsz, de semmi szex. Ügyes vagy :D
2014. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de akkor is..... miért nem veled van, veled csókolózik? és miért nem szexeltetek?
2014. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szépen add neki vissza a gyürüjét, és köszönj el ettől az embertől, ha legalább az esélyét megakarod adni, hogy egy normális kapcsolatban élhesd le az életedet.
2014. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"csak csókolóztak"


Nekem ez pont elég lenne ahhoz hogy otthagyjam. Mert akkor végül is "csak" megcsalt...


és 2x ott is hagyott már... mit akarsz te egy ilyentől?

2014. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!