Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig van az a pont, amíg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van az a pont, amíg az embernek "el kell" viselnie egy párkapcsolatban a másik félt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy alapvetően nyilván mindenkinek vannak hibái...kisebbek, nagyobbak, amelyek a párkapcsolatok során előbb-utóbb felszínre kerülnek. Nem egy hosszabb párkapcsolaton vagyok túl, viszonylag toleránsnak is mondanám magam, nagyon nehéz nálam kihúzni egy gyufát. Most mégis egy frissebb kapcsolatba lépve (4 hónap), úgy érzem, hogy valami nem stimmel. Szeretem a páromat, talán most először érzem magam szerelmesnek, mégis ennyi együtt töltött idő után már jelentkezik néha néhány apróság, amivel úgy érzem néha a földbe döngöl egy-két kijelentésével...hol voltam ekkor meg akkor, szeretem-e őt és stb. Nem féltékeny, de mégis néha rátör ez a bizonytalanság. Mindketten nehezebb kapcsolatokon vagyunk túl, ahol mi voltunk a mindig csak adó, de cserébe semmit nem kapó fél...én még mindig szeretek adni, jobban, mint kapni ( szex terén is), rajta mégis azt érzem, hogy ellustult picit, és "csak" élvezi, amit kap.

A kérdésem azok felé irányulna.elsősorban, akik tapasztaltak hasonlót, hogy osszák meg velem élményeiket, tapasztalataikat, véleményüket. Köszönöm előre is.

L/21


2014. jan. 22. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, ellustult. Én is ilyen típusú ember vagyok, aki jobban szeret adni, mint kapni. Viszont egy bizonyos határ után, ha látom, hogy a másik fél már elvárja, és ellustul tőle, akkor ott megszakítom a kapcsolatot. Ez már ismerkedési fázisban ki is szokott derülni számomra. Nekem nincs szükségem olyan lányra, aki csak elvár, de adni nem képes szinte semmit. És ezek érzelmek, nem testiség, nekem ez fontosabb. 23/F
2014. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj, mert a lelked érzi, hogy nem az igazi.
2014. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Ez még nem feltétlen szakító ok.

Próbálj meg felnőttesen viselkedni elé állni és elmondani neki ezt a problémádat azt amit ide leírtál nekünk.

Egy kapcsolat ugye arról is szól h őszinték a felek egymáshoz és megbeszélik a problémáikat.

Amennyiben ez a jövőben sem fog változni azután miután tisztáztátok a dolgokat akkor talán érdemes a szakításon elgondolkodni.

2014. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 hónapos kapcsolatban problémák ütköznek ki, akkor valószínűleg nem a legideálisabb pár vagytok. Nem azt mondom, hogy évtizedekig hangos szónak nem szabad elhangzania, de nagyon fiatal vagy még (nem biztos, hogy nem lesz több kapcsolatod). Ha már az elején nem vele, hanem a gyakorival beszéled meg a gondokat, akkor őszinteség híján nehéz lesz tovább építkezni.

N/34

2014. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj vele komolyabban elbeszélgetni. Nem kell rögtön otthagyni.
2014. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!