Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 4 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal. Heti 2estét találkozunk ami szerintem elég kevés. Ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal? 22/L

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, de nekem ez baromira kevés. Egyszerűen azt érzem, hogy minden találkozás után újra el kell engednem magam, mert egy kicsit idegen az egész így. Hét közben telón beszélünk.. de akkor is csak este kb öt percet, mert semmi új mondanivalónk nincs.. munka, suli.. szokásos dolgok.
2014. jan. 22. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
egy városban ez tlnyleg kevés ha nincs is többre igénye neked meg igen akkor nem illetek össze.
2014. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nálam lakik
2014. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nekem lenne, de neki úgy veszem észre inkább csak hétvégén és ennyi.
2014. jan. 22. 17:58
 4/19 anonim ***** válasza:

első válaszolóval nem értek egyet! Én pl. heti 1x látom a barátnőmet munka és iskola miatt, mégsem fordul meg a szakítás a fejemben!

Néha tudni kell áldozatokat hozni a másikért, de azt is meg kell értenetek h lógni sem olyan jó mindig egymás nyakán

2014. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Négy év után ez nagyon kevés. Ez inkább olyan, mint egy ismerkedős időszak.

Miért nem találkoztok többet? És miért pont az a két este?

Csak úgy nem szoktatok valami programot csinálni, ami nem arra a két estére esik?

Ha spontán felhívod, hogy pl. gyere menjünk el ide-oda, vagy gyere át nézzünk egy filmet, akkor nemet mond?

Lehet, hogy mást kéne keresnetek, akivel szívesen töltitek az időtöket, akivel jobban meg tudjátok osztani az életeteket, gondolataitokat.

2014. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a munka, suli miatt csak hétvégente találkozunk akkor meg már semmi közös program nincs mert fáradt. találkozhatnánk hétköznap is, de neki szerintem ez elég. nem akarok ilyen fiatalon ötven éves szinten élni.
2014. jan. 22. 18:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit nem akar az ember, akkor arra nem szakít időt. Nem tudom, hogy dolgoztok. De ha nem ilyen sok műszakos, akkor attól még lehet találkozni. Én is dolgozom, volt amikor suliba is jártam munka mellett, de a barátomhoz akkor sem voltam fáradt. Sőt, inkább feltöltődés volt a kötelező feladatok után. Volt olyan barátom, aki három műszakban dolgozott, vele is mindig találkoztunk, amikor nem délután dolgozott, amikor én már nem dolgozom.

Próbálj olyan programokat szervezni, amiket mostanában nem csináltatok, kapcsolódjatok ki, rázd fel egy kicsit ezt a kapcsolatot.

2014. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

4 év után az szerintem is nagyon kevés, hacsak nincs valódi oka annak, hogy távol vagytok egymástól szerintem. (Gondolok itt egy korábbi hozzászóló azon válaszára, miszerint munka-suli miatt nincs idő többre.) Viszont van azért köztes állapot is a heti két együtt töltött este és az egymás nyakán függés között, pláne négy év után.

Hogy választ adjak a kérdésre, mi négy éves évfordulónk előtt egy-két hónappal költöztünk össze. Előtte is elég gyakran együtt is aludtunk (hetente többször). Fokozatosan építettük ezt fel, bár egy helyre jártunk iskolába, szóval a kapcsolatunk első évében nagyon sokat találkoztunk, aztán egyetemre ment, én még gimibe jártam, és kevesebbet láttuk egymást, de majdnem minden nap, hétvégente ha lehetett, egymásnál aludtunk. Az évek alatt,mint említettem, ez egyre sűrűbb lett, és végül összeköltöztünk.

Szerintem tehát, ismétlem, négy év után heti két alkalomnál többre kéne, hogy igény legyen, vagy ha nem, akkor az mindkét fél részéről nem. Vagy pedig van igény mindkét részről, de lehetőség nem.

Ami nagyobb gondnak tűnik részemről, hogy azt írod, nem tudod mellette magad elengedni. Az nagyon kellemetlen lehet, és ennek 4 év után szerintem nem kéne így lennie.

2014. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
lehetőség lenne a találkozásra, mert nem több műszakos megterhelő munkát végez. az a része meg hogy nem tudom magam elengedni mellette, csak egy kis idő után azért van mert alig látom. alig alszunk együtt ráadásul. csak kíváncsi voltam másoknál ez, hogy működik.
2014. jan. 22. 18:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt, de minden nap találkozunk. Ha nem érünk rá valamilyen elfoglaltság miatt, akkor is összefutunk pár percre egy ölelés és csók idejére. Ezen kívül mindennap beszélünk telefonon és üzenünk is egymásnak.
2014. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!