Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom van, mégis más tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van, mégis más tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint 4 éve együtt vagyunk, akkor is ismertem meg(15-16 évesen). Voltak időszakok, mikor nem voltunk együtt (1-2-6 hónap) de valahogy mindig újra egymásra találtunk. Vicces, mindent megad nekem, amit csak tud, de kezdünk "ellaposodni", ill. kezdünk más dolgok felé nyílni.

Van egy másik fiú, akit 1 évvel hamarabb ismertem meg, mint a jelenlegi barátomat. Mindig felhívta a figyelmet arra, hogy én mennyire tetszem neki. Volt egy hosszabb időszak, amikor nem voltunk együtt a jelenlegi párommal, és mindketten mással próbálkoztunk. Jobban megismertem azt a fiút, akit az előbb említettem (beszélgettünk, csókolóztunk, lefeküdtünk), de nem jöttünk akkor össze, mert el kellett utaznia külföldre.

Azóta a testvéremnek bevallotta, hogy már nagyon megbánta, hogy nem jött velem akkor össze. Kicsit érettebb lett az évek során, család centrikusabb, ami nekem nagyon vonzó. Olykor-olykor, nem sűrűn összefutunk, de mindig jókat beszélgetünk, és ahányszor ilyen történik, úgy érzem, mintha újra szerelmes lennék, belé.


A kérdésem nem az, hogy kit válasszak, hanem hogy a jelenlegi barátommal mi legyen? Szeretem, de mikor megismertem, nem azok voltak az elvárásaim, mint ma, 20 éves fejjel. Nem akarom megbántani, de félek, hogy megbánom, ha most elhagyom, mert ki tudja, hogy ő mennyit változik még (jó-rossz irányba egyaránt).


Már kérdeztem szüleim véleményét, barátnőmét is, de most olyanokéra lennék kíváncsi, akik jártak már ilyen vagy ehhez hasonló cipőben.

Előre is köszönöm!


2014. jan. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a mostani barátod már nem hozza a tőle elvártakat, akkor érdemesebb hagyni az egészet, mert hosszútávon csak boldogtalanabb leszel, és egyre jobban vágysz majd az a másik fiú iránt. Azonban arról sem árt meggyőződni, hogy a másik fiúval rendben mennének-e a dolgok. A megváltozás az elhagyás hatására mindig benne van a pakliban, ez egy olyan dolog, amit nem te irányítasz (illetve de, ha nem hagyod el - de akkor meg ott a kockázat, hogy te boldogtalan leszel mellette).


Nagyon nehéz helyzet a tiéd, én sem tudnék dönteni, de valószínűleg otthagynám a kapcsolatot, akármilyen nehéz is legyen. Előre kell tervezni, ha látjuk, hogy nem fog menni, nem kell erőltetni. Sok sikert, és kívánom, hogy minden simán menjen, akármi is legyen a döntésed végül. :)

2014. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj az élet egy játék és nem befolyásolhatod hogy ő milyen irányba fog változni amelyik mellet érzed jól magad amellet tarts ki komolyan a jövőd miatt csesznéd el a jelened?? tuttomal a jelenben élünk..
2014. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Sokat segítenek! :)

(Sajnos tényleg nehéz beismerni, ha valami már nem a régi :/)

2014. jan. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!