Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a volt pasijaival beszélgetni levelezgetni főleg sutyiban a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a párotok ( erősen középkorú nő ) a volt pasijaival, exeivel, badoos es más ismerkedős oldalakról megmaradt fun klubbal, volt szexchates ismerőseivel, es olyanokkal akikkel pucér kép kuldozgetös balhéba volt előttem folyamatosan viberezik, SMS-ezik beszélget telefonon FB-on es kb a telefonját a wc-re is magával viszi....

Mióta bebukott ezzel az egésszel rendet csinált és lekerült a jelszó a gepéröl, nem kell a telefonja állandóan a kezébe legyen es ma született Bárány lett belőle " csak barátok " nélkül.

Nem tudom, hogy bizalmatlan, sértett, vagy csalódott vagyok....


2014. jan. 23. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azonnal kuka.
2014. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
A tegnap feltett kérdésre érkező válaszok nem voltak megfelelőek?
2014. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Az eset ugyan az a kérdés akkor a bizalom volt vagy hogy ez milyen dolog... Azon túl vagyok hogy értékeljem de azt nem tudom eldönteni hogy most ez az egész bosszant sért vagy csak simán bánt...
2014. jan. 23. 15:39
 4/11 Zakathol ***** válasza:
Ezt értem, de mi ezt honnan tudjuk, hogy te mit érzel? Erre nem tud egy harmadik ember válaszolni.
2014. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 Egy erősen középkorú nő aki értelmes nincs rászorulva szexchat-re, csak az aki agyilag zokni. Ezt nem mondták még neked?
2014. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 kösz ezt en is selytettem .... Azért mentem bele ebbe a 33 éves város királylánya után mert mindenki azt mondta, hogy egy konszolidált több diplomás pedagógus mellett aki húszon év házasságban élt es full rendezett az élete nem ér meglepetés és nem kell attól társak hogy bevisz az erdőbe. Talan ezért nem tudom, hogy merre vagyok arccal egyenlőre.
2014. jan. 23. 17:13
 7/11 Zakathol ***** válasza:
33 évesen huszonéves házasság? És még arra számítottál, hogy ez nem egy beteg ember? :D
2014. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kisasszony 42-43 éves az elődje volt 33 éves antiszociális pszichopata ....az is súrolta a lécet de a huszunéves csítrikből elegem lett Kb cseber veder esete na gondoltam akkor meg egy kicsit érettebb a megoldás ez meg túl tett az összesen .... :D
2014. jan. 23. 17:29
 9/11 Zakathol ***** válasza:

Mondjuk ez a része a sztorinak teljesen értelmetlen, mint ahogy maga a kérdésed is az: Nem tudjuk megmondani, hogy te mit érzel vagy mit kéne érezned.

Keress másikat, ezt (meg az előzőt és a rossz tapasztalataidat) felejtsd el. Ennyit lehet javasolni.

2014. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy értelmes negyvenes nő nem kezd huszonéves pasikkal. Te hová tetted a szemed? D most komolyan.
2014. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!