Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok, idén érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, idén érettségizem. A párom, akivel 2,5 éve vagyunk együtt,20. Kapott egy lehetőséget hogy kimenjen külföldre dolgozni és lakni is. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Kimennétek vele ha úgy érzitek, Ő az igazi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen, próbáld meg. Ha meg nem jön össze, akkor visszajössz.
2014. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En mindig ugy voltam vele, hogy proba szerencse ha nem jo, maxmimum haza josz, de mivel jobbak az eletkorulmenyek fizetes stb, egy probaba nem halsz bele, kiveve ha itt tervezed el a jovod. ha ki mesg uj kultura nyelvet tanulsz uj dolgokat szokasokat, en mennek!
2014. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kimennék. Nem egy ismerősöm ment ki 20 éves külföldre, mára 30 felett a szerelmükkel vannak és egy lakásra (15 millió) meg egy autóra valót (3 millió) már sikerült ketten összeszedniük. Ezt itthon átlag 100 ezres bérből hogy lehet hitel nélkül? Szinte sehogy.
2014. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert jó ha minden 5. ember keres itthon 200-250 feletti bért, amiből már lehet félretenni.
2014. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leérettségiznék... Utána pedig kimennek hozzá... Minimum. Anárra.., aztan meglátjuk bejön-e az élet kinn..

Tapasztalat, hogy hiába van állás, lakhely, nem mindig pozitív összességében a dolog...

Nem 5 hónap múlva érettségi.. Igazból már azzal is kitörölheted, de anélkül.. 8 általánossal sehol sincs igazán esélyed..

Ha arra érdemes a kapcsolatotok, akkor kibírtok pár hőnapot egymás nélkül..

2014. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*A nyárra...
2014. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érettségi után mennék. 18L
2014. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!