Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha egy lány túl rendes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány túl rendes? Tényleg unalmas? 20L

Figyelt kérdés

Például a srác elutasítja orálisan kielégíteni a barátnőjét, azzal indokolva, hogy kipróbálta, és nem tetszett neki.

A barátnő azonban ennek ellenére is hajlandó csinálni neki igény és elképzelés szerint.

Semmit nem erőltet (nem csak szexuális téren), nem akaratos, nem hisztis, olyan kis nyugodt, megértő.

Mindent meg lehet vele beszélni, mindenhez hozzá tud szólni, és házias is.

Neki ez így megfelel, de mások szerint egy ilyen kapcsolat túl harmonikus, nem lesz hosszú életű, mert a férfiak nem szeretik ha egy lány ilyen unalmas.


Tényleg?

Miért?


2014. jan. 23. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
És ez te vagy? mert akkor beléd is szerettem.
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bejönnél
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez felhívás egy keringőre?
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Az önző, lusta és elkényelmesedett férfiak nagyon is szeretni szokták.
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Lávalámpa. ***** válasza:
88%

Szerintem ez hülyeség.


Biztos az a kapcsolat lesz hosszú életű ahol a nő egy hárpia..Maximum azért, mert attól nehéz megszabadulni. - Hallod, lehet még is van benne valami:D

2014. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Hozzám jössz feleségül?
2014. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen jó így, csak akkor ha a pasi is ilyen. Egyszerűen hosszútávon nem igazán működik amikor mindig csak az egyik fél akarata érvényesül, még akkor sem ha a másik fél behódoló típus.
2014. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
most a szex része mindegy mert én szeretek orálozni a lánynak, de azonkivül ilyen lányok nincsenek!!! vagy csak nagyon kiváltságos pasik jutnak hozzájuk
2014. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok, de már foglalt.


Nem azt mondom, hogy játszom a szegény szerencsétlent, és minden úgy van, ahogy azt nekem előírják, hanem amíg logikusan meg tud nekem indokolni valamit, hogy miért, vagy miért nem, addig én azt képes vagyok meghallgatni és elfogadni.

2014. jan. 23. 21:48
 10/20 anonim ***** válasza:

De édes vagy! :)

Egyem a szíved! :D

Nekem ilyen nő kell! :)

2014. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!